Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajakherpesz okozhat problémát?

Ajakherpesz okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Nemrég teszteltem pozitívat és nagyom örülök neki! Legelső furcsa dolog az volt, hogy herpesz lett az ajkamom és nekem soha az életben nem volt! Ez normális? Lehet baja a picinek?
2014. jún. 14. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Az ajakherpesztől nem, de a testherpesszel vigyázni kell.A herpesz vírus mindenkiben ott van.Csak valakiben aktiválódik valakiben nem.
2014. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden herpesz probléma terhesség alatt. Nálam vetélést okozott.
2014. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második sajnálom :( most mit kezdjek? jövőhét csütörtökre kaptam időpontot....
2014. jún. 14. 01:42
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem rendszeres a herpesz sajnos terhességem elején is volt nem is egy még sem vetéltem el. Szerintem ez nem igaz hogy elvetél valali ilyen miatt.. 32+5hkm
2014. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy kend menta olajjal (kínai olajjal) nem elsz semmi baj!!!
2014. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek kaptam rá a patikába kenőcsöt amit kismamák haszanálhatnak egész jónak tűnik :) olvastam én is, hogy a herpesszel együtt élünk csak most valószínű hirtelen legyengült az immunrendszerem és előjött :( csütörtökön megyek Uhra remélem minden rendben lesz :)
2014. jún. 14. 08:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha először jön ki terhesség alatt akkor igen,probléma lehet mivel a vírus addig még nem volt benned.De írtam az előző kérdésednél is.
2014. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Nem tudom milyen előző kérdesről beszélsz ez az egyetlen kérdés amit itt feltettem! köszönöm a te válaszod is de jobban utána olvastam a dolognak és attól még, hogy nem jött ki a vírus rajtam nem azt jelenti h nem is volt bennem valószínű lappangot! Azt olvastam, hogy ez a vírus mindenkiben benne van csak nem mindenkinel jelentkezik tünettel de mivel most gyengült az immunrendszerem ezert jöhetett ki!
2014. jún. 14. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért egy orvost megkérdezhetsz,az lenne a legbiztosabb,neten annyi mindent össze írnak.De kívánom hogy ne legyen ebből semmi gond.
2014. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!