Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Mikorra várod? . Ahhoz...

"Mikorra várod? . Ahhoz képest elég nagy a hasad! " Nektek is "kedveskednek" így?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok, és eddig csak nők mondták nekem ezt. Hozzátenném, teljesen átlagos kismamahassal rendelkezem, és csak olyan nők mondják, akik vagy 45, vagy épp ellenkezőleg, 90 kilósak alapesetben. A férfiak gratulálnak, a legdurvább beszólás pasitól eddig a "gömbölyödik már a kismama" volt. Miért csinálják ezt a nők? már csak röhögni tudok rajta. Ti is kaptok beszólásokat?
2010. jan. 3. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.:)Én harmadszorra ikres voltam,a végén már tényleg hatalmas volt a pocakom-3 kiló fölött született mindkét lány-.Szemből vagy hátulról csak annyi látszott,h terhes vagyok,de nem voltam kövér,csak átlagos.Aztán mikor a nézelődők mellé értem,és meglátták oldalról,már hallottam is,"Jézusom!".:)))Tényleg elképesztő volt,de nem zavart a szörnyülködés.:)))
2010. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm nekem meg azt hittek a 8. honaoban hogy kb 2 honapos vagyok.Hidd el nem irigysegböl mondjak.

Csak terhesen mi is maskepp gondolkodunk.

Mindent magunkra veszünk.Semmi baj nincs azzal ha nagynak talaljak a hasadat,hisz ez azt jelenti a pocaklakod nagyszerüen fejlödik.

Nem kell vele foglalkozni.

2010. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ejha:) nem semmi, gratulálok az összes gyerkőchöz...és minden elismerésem:)
2010. jan. 3. 12:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

jaaj nagyon sokszor megkaptam en is ezt,jezusom mekkora a hasad erre en tenleg kepzeld azert mert terhes vagyok!

meg biztos jo nagy baba lesz,persze csupa hozzaerto ember mondta ezt mind nogyogyasz volt gondolhatod.most meg hogy mar 40 hetes vagyok mindenki azt mondja nem is olyan nagy.

2010. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi második, tudom, hogy nem kellene foglalkozni ezekkel a dumákkal, de...azért nem értem, mert tényleg 6-7 hónapos terhesen mégis mekkora hasamnak kellene lennie?ez van, úgyhogy vihogok az egészen.
2010. jan. 3. 12:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg az ellenkező helyetben vagyok mrt 24 hetes vagyok és azt mondják hogy nem is látszik a hasam vagyis hogy elveszik bennem a baba.Hidd el ez sem annyira jó mert szinte belebeszélik az emberbe hogy biztos valami baj van mert pici a hasa a kismamának.
2010. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálam például az a helyzet, hogy nagyon nagy a hasam. 30 hetes vagyok, és 129cm az átmérője, és hátulról nem is látszik hogy terhes vagyok. Nem tudom hogy a nők miért mondanak ezt-azt. Nemek még nem mondtak hasonlót. Legalábbis nem durvát, vagy csak én nem vettem észre hogy durva :)

Az első kisfiammal is akkora voltam, mint egy bálna :)

A férjemnek tetszem, imád, és a pasik is megnéznek. Sőt.Utánam is dudálnak :D

Eleinte fura volt, de kedvesnek találom. És a férjemnek is tetszik.

Jajjj emlékszem már!

Az első kisfiammal voltam várandós, és az egyik ismerős csaj megkérdezte hogy hány kg vagyok. És mondtam neki, hogy 92. 40. hétben jártam akkor. Aztán azt mondta nekem, "kedvesen" : pfff... sose fogsz lefogyni. Mert senki nem tud szülés után. Na aztán, nem is találkoztam vele sokat. Majd úgy 1 év után ismét, de akkor már -35 kgmmal voltam könnyebb. Csak lesett. Persze 2 évvel idősebb nálam,a lányai pedig 12-14 évesek, de még mindig kövér.

Én azt mondom, hogy hiába várandós valaki, rosszalló megjegyzések mindig lesznek a nőktől. Vagy irigységből, vagy mert bunkó. Nem kell velük foglalkozni. :)

2010. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hát én már nagyon örülnék annak ha azt mondanák h "úristen,mekkora a hasad"!
2010. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

amikor 5 hónapos terhes voltam, akkora volt a hasam, mint egy akkor szülő nőnek.... ezt mindenki észre is vette, és persze nem is hagyták szó nélkül....ilyenkor mindig büszkén kihúztam magam :-)

a 39.hét végére már egy konkrét gömb voltam :-)

aztán a fiam mégis teljesen normális súllyal született. 3650g, és 53 cm.

2010. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor átléptem a 30. héten, és a babám kezdett befordulni na akkor kezdett olyan deformált lenni a poci, hogy csak. Aztán befordult, a fenekét kitolta mert hosszúak voltak a lábai. Onnantól a párom kollegái szekáltak, hogy hol loptam a dinnyét :D
2010. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!