Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhesen a baba feje...

33 hetes terhesen a baba feje mar nagyon lent van, azt jelenti, hogy nemsokara ki akar bujni?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha meg lehalabb 4 hetig bent maradna! A mehnyak mar vagy 2 honapja megrovidult,20 cm. Szerintetek mennyi esely van ra,hogy meg 4-5 hetet bent maradjon?
2014. jún. 18. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a feje nagyon lent van, nem jelent semmit. Az én lányom is nagyonkkorán beékelte a buksiját, hosszú távon nagyon kellemetlen volt a séta. Mégis 39+2 hetesen volt program császárom (előző császár miatt), ésmmég akkor semmi jele nem volt, hogy magától ki akarna bújni.

A méhnyakhoz viszont nem értek, azzal nem volt gondom.

2014. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nemsokára itt a 40. hét! Ennyit jelent csupán, helyezkedett, sikerült befészkelnie magát.Nekem a 34. héttől 20 mm volt a méhnyak, görcsölgetéssel húztam ki a 39. hétig.
2014. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről leginkább az orvosodat kellene kérdezni, mivel nagyon egyéni ez. Nekem a szülés közeledtét jelezte.(Konkrétan amikor mondták hogy nagyon lent van a feje én másnap szültem.) Addigra már nekem is megrövidült meg kinyílt minden, szintén korán voltunk. A pihenés - fekvés - és a rengeteg magnézium viszont sokat segíthet.De ez az én sztorim lehet, hogy a Tiéd teljesen másként alakul. Pihenj sokat.
2014. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt a 37. héten született meg a fiam de minden ok volt gyors és könnyű szülés volt pont ezek miatt!Addig pihenj addig húzzátok ki, de lehet végig is viszed!
2014. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!