Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen torna vált be a...

Nektek milyen torna vált be a terhesség alatt ami segített megelőzni az elhízást?

Figyelt kérdés

Segítenétek hogy milyen videóra csináljam vagy milyen gyakorlatokat érdemes végezni ami használ is? Inkább combra hízok sajnos. Nem vagyok kövér egyáltalán 51 kg vagyok de nem szeretnék nagyon elhízni és tudom hogy egy kis mozgás is jót tesz! :)


Köszönöm szépen!!


22hkm


2014. jún. 18. 10:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Rubint Rékának láttam fenn videóit, de nem tudom hogy ilyeneket szabad-e csinálnom?
2014. jún. 18. 10:28
 2/7 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo! Reka terhessen is alakreformozott,vannak terhes tornai is. nyugodtan csinalhatod szerintem,de azert kerdezd meg az orvosodat errol.
2014. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 8. hónapig lelkiismeretesen végigcsináltam Rubint Réka kismamatornáját és annyit értem el vele, hogy megerősödtek az izmaim, vastagabb lettem, amire még plusz ráment a hájréteg. Úgyhogy 8. hónaptól inkább hagytam.
2014. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb figyelj az étkezésere utána a mosgásra. De fő az étkezés!!32hkm
2014. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:
én csinálgatom réka kismama tornáját,bár nem minden nap, és sokat sétálok. kb 1-2 kilót híztam,elején még fogytam is,mert kijött minden. 26.hétben vagyok. azt eszem,amit megkívánok.
2014. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:
Ja,de sokat nem is tudok enni, már icipicitől is jóllakok, mert valaki nyomja a gyomrom :)
2014. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pilates. Az nem olyan kemény, mint a Rubint Réka torna.
2014. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!