Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódjak vagy most mi van?...

Aggódjak vagy most mi van? Down kór kombinált teszt eredményem közepes kockázatú lett. Nagyon félek.

Figyelt kérdés
12hét +6naposan voltam az ultrahangon ott a doki mindent rendben talált. Ma megkaptam az eredményt,és közepes kockázata van a down kórnak, 1:610. Felhívtam a védőnőt azt mondta ne aggódjak,az ultrahangon minden rendben volt,ha legközelebb megyek az orvoshoz vigyem magammal és majd az orvos eldönti csinál-e még egy ultrahangot vagy tovább küld vizsgálatra,de lehet ő elegendőnek tartja az uh-t figyelembe venni. Védőnő szerint ez a közepes kockázat eredmény gyakori és senkinél nem volt még gond. Nagyon félek,jővő pénteken kell a dokihoz mennem.
2014. jún. 18. 15:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jól vagyunk. Az ultrahangra ahova a genetikus küldött jövő héten csütörtökön megyünk,ultrahangról egyből vissza a genetikushoz. Ő azt mondta nem lesz gond,de azért az ultrahangot ajánlotta.
2014. júl. 10. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!