Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagálnak a nőgyógyászo...

Hogyan reagálnak a nőgyógyászok arra, ha egy kismama teljen szőrteleníti magát az intim helyek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom elviselni ha szőrös vagyok és ezzel a párom is így van. Ez baj? Szabad szőrteleníteni "más állapotban"?
2007. okt. 18. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Szerintem a nőgyógyász nem azzal van elfoglalva, hogy te ott pucér vagy vagy éppen totál szőrös. Ő ebbe nem szól bele. Ez a te dolgod. Úgyis eljön majd a terhesség utolsó hónapjaiban az, hogy nem is nagyon tudsz szőrteleníteni, mert nem férsz oda, pontosabban nem látsz bizonyos helyeket. De a párodat is megkérheted, hogy szedje le a szőrt, ha ennyire zavar. Egyébként az emberek sok %-a gondolja úgy, hogy a szőrtelenítés sokkal higénikusabb. Én is így gondolom. Üdv.
2007. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Rám az orvosom furcsán nézett:S

Majd megkérdezte ".... maga hány éves?"

Én meg válaszoltam a kérdésére.

Semmi köze -szerintem- senkinek ahhoz, hogy mit csinálsz.

Nekem a párom utálja nagyon-hát, Ő fontosabb mint mások véleménye.


Az előző orvosom azt mondta, hogy vigyázzak, fertőtlenítsem minden használat után a borotvát-ilyenkor könnyebben kapsz fertőzést.

2007. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy! Semmi közük hozzá, és am már ez teljesen természetes dolog.

Attól, hogy anyuka leszel, ugyanúgy nő is maradsz!

Borotvával nyugodtan és biztonságosan szőrteleníthetsz.

2007. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Szerinted hány lányt látott már a nőgyógyász?:)

Amúgy meg 2007-et írunk, nem hinném, hogy van aki NDK-s szőrzettel rohangál. Sok sikert, egy 23 hetes kismama, aki szintén nem igénytelen:)

2007. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így van, a nők nagy része szőrteleníti magát (bár azt hallottam, Amerika bizonyos városaiban most nem divat... na mindegy), és úgy érzik jól magukat, ha szőrtelenek, ez pedig a terhességtől nem változik meg. Bár az tény, hogy a vége felé ez már nem egy egyszerű mutatvány. Én most vagyok 39 hetes, hát már egy ideje nem borotválom olyan gyakran, csak kb. hetente, mert elég macerás (tükörből kell néznem), de azért meg lehet oldani.
2007. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nekik is úgy a kényelmesebb, ha szőrtelenítve van a nő azon a területen, meg higénikusabb is. Amúgy ha gyantáztatni szoktál, akkor terhesen a hideg gyantát ajánlják. A terhesség éppúgy az igényességről szól. Szóval bátran továbbra is. Amúgy, én is rendszeresen szőrtelenítek ott. Igaz, nem teljesen kopaszra, de azon a területen teljesen szőrtelen vagyok. Én úgy vettem észre, hogy a dokimnak ez is nagyon is megfelel.
2007. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!