Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel csináltam egy...

Ma reggel csináltam egy terhességi tesztet. Érdekes eredmény fogadott nem tudok vele mit kezdeni. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem jött meg és voltak hányingereim is.Elvégeztem a tezstet ez a kép fogadott [link]

2014. jún. 23. 08:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem értem a 13-as válaszoló miért lett úgy lepontozva, mivel ez szerintem sem egy negatív teszt...ha ez nem kamu, máris keressetek egy nőgyógyászt. 14 évesen szex..ráadásul ész nélkül..nem semmi
2014. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Jaaaj a körömlakk is hagy maga után némi kivetni valót!!! :D
2014. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese!A körömlakk az nagyon fontos szempont a kérdést illetően!
2014. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, itt nem azzal van a gond, hogy bárki ne látna két csíkot, csak nézzétek már meg a csíkok elhelyezkedését, hogy a T betűnél a csík nem ott van, ahol kellene lennie. Nincs középen, márpedig annak középen kellene lennie! Plusz el van maszatolódva.

Ezt akárhogy is nézzük, nem lehet biztosra rámondani, hogy akár pozitív, akár negatív lenne. Szerintem ez egy hibás teszt!

Újat kell csinálni!

2014. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
de szeeep a kormod :D
2014. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődé a teszt, miért úgy szól a kérdés, hogy "ma reggel csináltam egy terhességi tesztet"?
2014. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!