Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még remény? Nagyon aggódom...

Van még remény? Nagyon aggódom. Szívhang volt most nem látják. Többi lent. Fontos.

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam utoljára uh-n. akkor láttak illetve én is hallottam szívműködést.

Most 10 hetesen kellett mennem ami most volt kedden és nagyon megijedtem mert üresnek találta a doki a petezsákot és nem látott szívműködést.

Másik dokival is megnézette aki szintén ezt mondta kivétel h 11 mm-es babát talált.

Pénteken akarnak Missed ab műtétet csinálni.

Ez azért aggaszt mert sem görcsöm sem vérzésem sem volt ami arra utalna h nem él a babám.

Létezik olyan h úgy helyezkedett el h mégis ott van és él csak nem látták?

Itt vhol olvastam olyan hozzászólást ahol nem láttak babát rá bizonyos időre viszont igen.

Úgy érzem mivel sem vérzésem nem volt egy csepp sem és görcsöm sem sőt még múlthéten hánytam is ezért a szívem azt súgja ne adjam fel nem ment még el.

Szerintetek van még egy hangyányi esély arra h a Babám velem van és életben???


2014. jún. 25. 18:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, ami veled történik, de készülj fel a legrosszabbra. Nekem ugyanez volt: 6 hetesen volt szívhang, 10 hetesen nem. Többször nézték uh-on nekem is, mielőtt a műtétre sor került volna (aznap reggel) 2 egymástól független orvos is megnézte, hogy biztosan elhalt-e. Én sem görcsöltem, nem véreztem, nem éreztem semmit, azt hittem minden rendben van. Sajnálom. Őszintén kívánok sok erőt, kitartást.
2014. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A szívem azt súgja ne mondjak még le erről. Nem lehet h csak úgy helyezkedett v nem is tudom? Nagyon össze vagyok zavarodva. Egyik percbe sírok és tombolok h miért hagyott itt a másik percben úgy érzem h nem ment el csak vmi miatt nem látták de ott van.
2014. jún. 25. 19:01
 13/27 anonim ***** válasza:

szia. ezt nekem kb 9hetesen csinálták.


[link]


te azt írod hogy 10 hetesen mentél vissza és az egyik doki 11mm-es babát látott, ha látod nekem 29mm mértek. tehát vagy nem 10 hetes vagy, vagy tényleg megállt a növekedés és elhalt a magzat. sajnálom.

2014. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én is csak megerősíteni tudom a többieket. Inkább ne reménykedj már, a lelked megnyugtatása érdekében még elmehetsz egy magán uh-ra, de a műtét előtt még biztosan megfognak nézni. Annyira nagyon elbújni nem tud, a 11 mm nagyon pici a 10 héthez képest, és szívhang sincs... Részvétem neked, és sok erőt a továbbiakban!
2014. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

annyira sajnálom! de ne éld bele magad! nagyon kicsi a 11 mm 10. hétre!

sok erőt kitartást és gyors ujrababásodást!

2014. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
menj el meg egy ultrahangra.egy 4D rendelobe
2014. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is készülj fel lelkiekben a legrosszabbra.Sajnos az,hogy ilyen nehezen találták meg,az nem jelent jót,és a 11 mm sem.Én ma voltam uh-n,8 hetes vagyok és 18 mm volt a babóca.Nagyon sajnálom. :(
2014. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

ez sajnos missed ab lesz....én is így jártam januárban:(

utána már meg sem jött a következő mensim, februárban ismét terhes lettem:) kitartás...engedd el mihamarabb hogy mielőbb jöhessen a te igazi babád!

22 hkm

2014. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Velem is megtörtént 2 éve. Semmi jele nem volt, viszont mikor megtudtam az UH-n, hogy mi történt, másnap elkezdtem vérezni. Az agy sok mindenre képes. Az ezt követő 3. ciklusban újra teherbe estem, és minden rendben volt. Ehhez kell, hogy elengedd, és feldolgozd a történteket. Sok erőt!
2014. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsi, én babám 8+5-nél volt 21,2 mm. Ez előtt volt nekem is a 9. héten vetélésem, nem derült ki miért. De nálam barnázgatás, vérezgetés jelezte. Én is még elmennék egy 4D-re
2014. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!