Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még remény? Nagyon aggódom...

Van még remény? Nagyon aggódom. Szívhang volt most nem látják. Többi lent. Fontos.

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam utoljára uh-n. akkor láttak illetve én is hallottam szívműködést.

Most 10 hetesen kellett mennem ami most volt kedden és nagyon megijedtem mert üresnek találta a doki a petezsákot és nem látott szívműködést.

Másik dokival is megnézette aki szintén ezt mondta kivétel h 11 mm-es babát talált.

Pénteken akarnak Missed ab műtétet csinálni.

Ez azért aggaszt mert sem görcsöm sem vérzésem sem volt ami arra utalna h nem él a babám.

Létezik olyan h úgy helyezkedett el h mégis ott van és él csak nem látták?

Itt vhol olvastam olyan hozzászólást ahol nem láttak babát rá bizonyos időre viszont igen.

Úgy érzem mivel sem vérzésem nem volt egy csepp sem és görcsöm sem sőt még múlthéten hánytam is ezért a szívem azt súgja ne adjam fel nem ment még el.

Szerintetek van még egy hangyányi esély arra h a Babám velem van és életben???


2014. jún. 25. 18:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
4D mit tudnak mondani?
2014. jún. 25. 21:58
 22/27 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Van, hogy több idő kell az anyai szervezetnek, mire "veszi az adást", hogy már nincs élő embrió a méhében, és a modern UH-knak köszönhetően így gyakrabb, hogy gyorsan, műtéttel befejezik, mint hogy még akár hetekig kelljen várni a spontán vetélésre. Ez van, nagyon sajnálom, de szembe kell nézned a veszteségeddel. Hidd el, jobb, ha most kisírod magad, túl leszel a gyászod nehezén, mintha pénteken omolnál össze, miután elveszted az utolsó reménysugaradat is, amibe most olyan makacsul kapaszkodsz. Mert biztosan meg fogják nézni még egyszer ultrahanggal a műtét előtt! És nagyon, de nagyon nem hinném, hogy látni fognak szívhangot. Nagyon sokan átéltük, amit te most, túl kell élni, de könnyebb, ha nem ringatod magad hamis illúziókba.

Mielőbbi újrababásodást kívánok!

2014. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem vígasztal, de az ilyen korai vetélések kb 50%a genetikai rendellenesség miatt ér véget. Úgyhogy próbáld úgy felfogni, hogy jobb ez így.


A dokim mesélt egy esetet, ahol a természet nem szelektált és bár az ultrahang kimutattot rendellenességet, de a szülők annyira bíztak a "majd minden rendben lesz"-ben, hogy megtartották a babát. A baba végül fél szívvel született, születés után azonnal műtét, 30%-os túlélési eséllyel, de mégha sikeres is a műtét, soha nem élhet a baba teljes életet. Végül a műtét sikertelen volt. Anyuka végig kihordott egy terhességet, bizakodott a sikerben hónapokon keresztül, megszült egy kisbabát majd végignézte a halálát...borzalmas.


Sajnos van olyan, amikor az orvostudományban kell inkább bízni, mert az anyai ösztönök nem helyes útra visznek.


Szóval hidd el, tudom nehéz elfogadni, de jobb ez így.

2014. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg ennyi volt. 39 nap jutott a boldogságból.

Ma voltam egy teljesen más dokinál. Ugyan ezt mondta. Ráadásul a petezsák a keddi 46mm -hez képest ma már csak 38mm.


:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

2014. jún. 26. 11:44
 25/27 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Mielőbbi felépülést kívánok!
2014. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Én már kétszer éltem át ezt, először csak pár napig volt velem, utána meg bő egy hétig. Elég rossz érzés.


Pontosan ugyanígy fogtam fel akkor, hogy csak ennyi boldogság járt nekem. Majd belebetegedtem. Hónapokig mély letargiában voltam, nagyon rossz időszak volt.


Aztán amikor már nem tudtam mélyebbre süllyedni, azt mondtam magamnak, ki kell gyógyulnom ebből a "betegségből". Szereztünk egy cicát (hogy kiélhessem a dajkálós vágyamat) és egyszerűen elfogadtam, hogy lesz még babám, de nem most. 3 hét múlva terhes voltam, ma már egy éves az én gyönyörűségem! :-)


Minden jót kívánok Neked is és mielőbbi újra babásodást!

2014. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
10. vagyok. Nagyon nagyon sajnálom és teljes szívemből Veled érzek... Nincsenek erre szavak igazán. Írj, ha úgy érzed, segít, ha kiírod magadból.
2014. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!