Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betegesen félek az első uh...

Betegesen félek az első uh tól, h vmi baj lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanígy a vérvételektől stb...ma kell menni az első vizsgálatra
2014. jún. 26. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Ess rajta túl minél előbb! Amúgy hallgass nyugtató zenéket, tereld el a gondolataid mással (ha bírod). Nem lesz semmi baj, ritkább a gond,mint gondolnád! :)
2014. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ritkább?hát remélem de annyi elrettentő példát olvasok itt is:(nem értem vki h tudja élvezni a terhességet:(
2014. jún. 26. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én megértelek, annál is inkább, mert én is elrettentő példa vagyok... Most próbáljuk összehozni a második terhességet, remélem ez már sikeres lesz, de én is már most félek, hogy megint átélem azt...

Viszont próbálj nem erre gondolni! Nálad még nincs rossz tapasztalat, légy pozitív! Én is azt mondogatom magam, hogy nem történik ez meg még egyszer, kétszer nem csap ugyanoda a villám :) Nem tesz jót a babának az idegeskedés, mondogasd magadban, hogy minden rendben, beszélj a babához, az segít. Ha meghallod a szívhangot, biztosan megnyugszol majd, onnantól majd tudod élvezni :) Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek!

2014. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,ha ennyire félsz,legjobb az lenne,ha nem olvasgatnál netes sztorikat. Nem rosszindulatból mondom,de a net tele van rémtörténetekkel,és igaz,hogy vannak szomorú esetek,de tényleg ritkább az ha baj van,és a kismamák zöme gond nélkül egészséges babát szül. Bízz az orvosodban,ha kérdésed van,fordulj hozzá inkább.
2014. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok koszonom...masodik neked kivanom h sikerrel jarj.nekem van mar egy baba rem.minden rendben lesz most is
2014. jún. 26. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert a több száz vagy ezer teljesen simán ment terhesség esetén nem merülnek fel kérdések :) a netet nagyobb részt azok bújják, akiknek felmerült valami problémájuk és válaszokat keresnek. :) Nyugi! A világon semmi bajotok nem lesz! Csak pozitívan! :)
2014. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
HUU remelem minden ok lesz...bocsi a hulye iras miatt vacakol a gepem...elso babunal nem volt semmi gond de ott is nagyon paraztam a vege fele
2014. jún. 26. 13:04
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek
2014. jún. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!