Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bűntudatom van, nagyon. Miért...

Bűntudatom van, nagyon. Miért nem tudok megbarátkozni a gondolattal, hogy ismét fiam lesz? Valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Mindig is kislányt szerettem volna, született egy fiam. Gyorsan megszoktam, ráhangolódtam, bár meglátszik, hogy lánynak vártuk. Imádom, el nem cserélném egy lányra sem, DE! Várom a tesót, 29 hetes vagyok. Másképp indult minden, biztos voltam benne, hogy kislány. A 18 hetes uhn kiderült, hogy kisfiú. Elfogadtam, de nem nagyon tudom megszokni. Örülök, hogy egészséges, várom is, vásárolok neki, de mégis jobban olvadok egy kislány babától, vagy akár egy rózsaszín ruhától. Két barátnőm is terhes, egyikük kislányt vár. Örülök neki, de irigy vagyok őszintén :( Emiatt viszont bűntudatom van. Mit csináljak???
2014. ápr. 12. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
cseréljétek el
2014. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A nagyfiú hány éves?
2014. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy sokáig fog tartani ez az érzés. jó én nem nagyon érzem át mert én mindig is fiús anyukának képzeltem magam, és most első fiammal vagyok terhes. innentől már mindegy lesz hogy fiú jön utána vagy lány. de te barátkozz meg ezzel mert változni nem fog, és nehogy érezze majd a baba hogy valami nem okés. sok sikert. majd harmadjára sikerül egy kis hercegnő :) vagy negyedjére vagy ötödjére :D
2014. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

És attól, hogy irígy vagy, neked jobb-e?

Túl nagyok az elvárások a vèletlennel szemben...

2014. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen megèrtelek! Sőt... Egy cipőben járunk. Én az elsö gyermekemmel mikor terhes lettem, biztosan éreztem hogy lány. Aztán az ultrahangokon kiderült hogy fiú. Nehezen, de elfogadtam... Sőt, miután megszületett olyannyira ráhangolódtam hogy fiú, hogy egyértelmüen fiú tesót szeretnék neki. Most ismét várandós vagyok... A fogantatástól biztos vagyok benne hogy fiú... Talán mert annyira fiút szeretnék. A 12 hetes ultrahangon viszont kislànyt mondtak 60%-ra... Egyszerüen azóta össze vagyok omolva. :( folyton ezen jár az eszem hogy mi lesz ha lány... Szinte rettegek töle és nekem is szörnyű bűntudatom van. Még pár hét a következö ultrahangig és egyre csak ezen izgulok. Persze ha lány lesz valószínüleg ugyanúgy feldolgozom majd és örülök neki, mikor megszületik, mint a fiamnak... De attol mist még elég szomorú vagyok. Úgyhogy megértem amit érzel... Nem tudok jobbat tanácsolni minthogy az időre és az anyai ösztöneinkre kell bízni a dolgot és boldogok leszünk!
2014. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Szia !

Még nem tudom, hogy fiam vagy lányom lesz.

Az elsô gyermekem fiú,és remélem a második is fiú lesz.

Igaz ,hogy az a lényeg, hogy egészséges legyen ,de én nem nagyon vagyok oda a lány babákért, lehet hogy a sajátommal másképp lesz, de ...

2014. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Elég gázosak vagytok másnak se anyja se apja ti meg válogattok mit akartok szülni elég szánalmas már bocsi divat anyukák vagytok
2014. ápr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

En teljesen megertelek! Ugyan igy vagyok. En 2kislany utan a 3.-at is kislanynak szerettem volna. Oszinten meg siretam is mikor kiderult hogy kisfiu.


kedves osbunko tobbiek. A kerdes nem nektek szolt hanem annak aki jart/jar ebben a cipoben. Higyjetek el bazirosdz erzes. Es csak hogy tudjatok az elso babam lombikos baba ugyhogy azt is tudom milyen erzes honaprol honapra varni egy babat!!!

De kivanom nektek hogy legyetek tiis ebben a helyzetben es erezzetek at milyen is ez....

2014. ápr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy kisfiam van,elsőre nagyon szerettem volna egy fiút,nem sokára szeretnénk másodikat és őszintén kislányt szeretnék annyira,hogy fiún nem is akarok gondolkozni,szinte biztos vagyok benne,hogy ha fiú lesz nem fogok neki úgy örülni,mintha lány,ez van tudom,hogy az egészség a fontos de emberek vagyunk vágyakkal és érzésekkel,és úgy érzem nekem egy fiú bőven elég néha ráadásul kitesz 3at is.
2014. ápr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pontosan ebben az élethelyzetben vagyok, mint Te. Mindig azt hittem, hogy lányos anyuka vagyok, amikor először vártam babát, biztos voltam benne, hogy kislány. Kisfiú lett, nagyon hamar áthangolódtam rá :) Most vagyok 29 hetes terhes a másodikkal. Itt is biztosra vettem, hogy kislány lesz. 18 hetes ultrahangon nálunk is kiderült, hogy fiú. Hamar megbarátkoztam a helyzettel és ugyanúgy várom a második kisfiamat is :) Nem érzek szomorúságot, inkább csak egy minimális hiányérzet van bennem, hogy talán sose tudom meg hogyan nézne ki ha lenne egy kislányunk. Úgy vagyok vele, hogy biztos okkal kaptunk két kisfiút. Nem tehetsz mást, mint minél előbb megpróbálod magadban elrendezni az érzéseidet.
2014. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!