Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segítsen, ez már...

Valaki segítsen, ez már szülés lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta fájdogál a hasam és elég kemény is hajnalba fel keltem nem tudtam aludni mert fájt a hasam és egész nap nagyon hányingerem is van :( furcsán érzem magam... most 38.hétben vagyok...

2014. júl. 2. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd a fájások közötti időt, vegyél meleg fürdőt, ha nem mulik az lesz:) de ha nem ma-holnap, sztem napokon belül már szülsz, most keszül a tested....
2014. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Most már bármikor megindulhat nálad a szülés. Kisfiam 38. hétre született. Sokat gondolkodtam én is azon hogy honnan fogom tudni hogy itt az idő. Jön egy összehúzódás majd elmúlik, és pár perc újra visszajön, majd újra és újra... Mikor megjelentek az első fájások, nem volt kétségem, egyből tudtam. Te is tudni fogod.
2014. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En mar 1 hete ezt erzem,de meg nem szultem meg,holnap leszek 38 hetes. :S

Konnyu szulest!

2014. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!