Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell mellszívó? Lehet...

Edus83 kérdése:

Miért kell mellszívó? Lehet buta kérdés bocs, de tapasztalt anyukák javaslatát kérném, mert nem tudom valóban van e szükség rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell, ha túl sok tejed van, nem eszi meg a baba, ha a mellben marad, begyullad. Vagy akkor, ha kevés van, fejéssel lehet szaporítani. Olvass utána, mi az a kereslet-kínálat.

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van amikor kézzel nem lehet teljesen kifejni a tejet a ciciből,ezért jó az elektromos mellszívó.
2010. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De nem KELL mellszívó, mert kézzel is jól lehet fejni.

Mindenkinek más jön be: kézzel fejés, kézi mellszívó vagy elektromos mellszívó.

2010. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bérelj, az a legjobb. Ha kell, akkor megveszed, ha nem, akkor visszadod. Szerintem jó ha van. Én párszor "meghaltam" volna, ha nincs nekem. Tejszaporításra is jó. Kézzel nem tudtam volna fejni. Mert erőm nem sok volt szülés után és 5 hónapig inhüvelygyulladásom is volt a kezemben.
2010. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!