Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért aggódom ennyire? Hogyan...

Miért aggódom ennyire? Hogyan nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés
Második babámmal vagyok 5-6 hetes és rettegek hogy valami baj történik! Első terhességem szinte problémamentes volt.
2014. júl. 3. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem elso baba,de en is rettenetesen aggodom... mar attol felek,hogy bevonzom annyit gondolok ra :/

15hkm

2014. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is igy voltam az első volt. egy idő után elmult, folyton attol féltem hogy elvetélek, később lenyugidtam és nem lett semmi baj, csak egy kis magas vérnyomásom volt.
2014. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, bár én most nem várok babát. De majd szeretnék és már előre tudom, hogy ugyanúgy fogok parázni, mint az elsővel. Nyugi! :)
2014. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak azért fura mert az elsőnél nem aggódtam ennyit.

2014. júl. 3. 20:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért aggódsz, mert már több ismerettel rendelkezel, mint az elsőnél.

Foglald el magad, akármi tereld el a figyelmed.

2014. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, nálam is ez a helyzet. 2. baba, az elsőnél szinte nem paráztam semmin, most meg ha már kicsit nyugisabb napja van (26 hetes vagyok), már rémeket látok. Szerintem azért van, vagyis én arra gyanakszom, hogy az évek folyamán elég sokat nézegettem ezt az oldalt, és belebotlottam mindenféle sztoriba, tragédiákba, aztán ez van rám hatással.
2014. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, leírtad, amit akartam :) Azért féltek ennyire, mert folyton olvasgatjátok ezeket a rémtörténeteket. Én ugyanezt csináltam, egy idő után kezdtem azt érezni, hogy szinte lehetetlen épségben és problémamentesen kihordani és megszülni egy babát. Pedig nem az, csak akinek nincs semmi baja, az nem fórumokon lóg, meg irkál, hanem élvezi a terhességét :)

Sajnos én végülis szintén egy elrettentő példa lettem, most próbálkozunk a második terhességgel, ami már remélhetőleg sikeres lesz, de nyilván nagyon félek már. De egyet szentül megfogadtam: ha bebizonyosodik, hogy terhes vagyok, kizárólag pozitív történeteket leszek hajlandó olvasgatni a neten, tegyétek azt ti is! Ne aggódjatok, nem lesz semmi baj, boldog babavárást nektek! :)

2014. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Leírták előttem is.

Vágd el az internetkábeleteket és relax :)

Foglald el magad mással, élvezd újra ezt az időszakot hiszen ott szaladgál az élő példa körülötted, hogy képes vagy egy egészséges kisgyereket a világra hozni!

Boldog babavárást!

2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem olvasok semmi negativat.


Viszont az aggodalmam már jogos :'(

2014. júl. 4. 12:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Miert? :(
2014. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!