Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti is vagytok néha...

Kismamik, ti is vagytok néha meggondolatlanok?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy ettem szendvicset, hogy előtte fél órával a cipőm levált talpát nyomkodtam vissza (ami ugye elég koszos). A kézmosás kimaradt, pedig mindig figyelek. :(

Ti szoktatok ilyen meggondolatlanságot csinálni?


2014. júl. 4. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lànyok nagyon sokat nevettem rajtatok..amúgy kèrdező de aggódj en is felek mindentől es en is eszek koszos kèzzel mert nem veszem eszre magam..:))szerintem mind ilyeneke vagyunk!!17hkm
2014. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De=ne
2014. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én egyik reggel a pohár tejeskávémat a mikro helyett a hütöbe tettem melegiteni (egymás mellett vannak) es hiába vártam hogy csipogjon a mikro...
2014. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Olyat is csináltam, hogy álltam a munkahelyen az egyik ajtó előtt és vártam, hogy nyíljon, mert fotocellás. Persze nem az volt, a biztonságiak a kamera előtt biztos jót röhögtek... Nekem ezek a nyílászárók nem mennek terhesen:) a távirányítós ablakos
2014. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én órákig töltöttem a telómat, csak épp az elosztót nem kapcsoltam be és nem értettem miért nem tölt...

Mentem éjjel szoptatni és valami nagyon nem stimmelt a gyerekszobával... 1 hosszú perc után jöttem rá, hogy a szemüvegemet nem tettem fel.

2014. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jó volt olvasni ezeket a sztorikat, és jó tudni, hogy nem vagyok egyedül:) Azt hiszem, megmutatom a férjemnek is, mert nem hiszi, hogy a terhesség miatt lettem ilyen:)

Nálam rendszeres, hogy főzésnél vagy nem kapcsolom be a tűzhelyet (és várok, hogy miért nem melegszik), vagy elfelejtem lekapcsolni. Bevásárolni már listával járok, rendszeresen felejtek otthon dolgokat, illetve minden kiesik a kezemből (például a kanál evés közben) :)

2014. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tigrincs88 ***** válasza:
Én aprópénzzel ízesítettem a teát.Kevertem ezerrel,nem értettem mi csörög. :D
2014. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
11, megnyugodtam. :) Jó olvasni, hogy más is ilyen. Annyi mindenre kell figyelni, hogy néha becsúszik ilyen, aztán utána drukkolok ne legyen baj.
2014. júl. 4. 22:07
 19/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

nem vagyok egyedül hála az égnek....

Terhesen állandoan elfelejtettem mit akartam miér mentem be pl a szobaba. Miota megvan a kicsi...huuu... A legkirivobb 3 eset volt. vagyis 4.

1. elvittem ortopédiára kértem időpontot előtte ugye, 3napra rá kaptam. Elmegyünk levetköztetem mikor eszembe jut nem kértem beutalot. csak ugy elvittem.....

2. Vegyesen taplalt baba. Nemrég a tapszeres dobozt a mikroba raktam a felette lévő szekrény helyett és csak akkor vettem észre mikor kavét melegitettem apának.de volt hogy a cukrot a hűtőbe raktam....

3.Ez ma reggel esett meg. felkelek felöltözök sete sután elmegyek wcre. Elvégzem a dolgom, huznam le erre latom babazokni a wcben........benne volt a ruhamba valahogy beleesett..szal lesz.rtam a gyerek zoknijat.....o.O

4.mindig azthiszem 25.én született pedig 24.én.....:(

2014. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ja apa se külömb...a multkor mondtam adja oda a cumit... hát nem a szamba rakta majdnem? de neki se esett le én meg azthittem viccel közbe nem...
2014. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!