Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez babara utal?

Szerintetek ez babara utal?

Figyelt kérdés

Mult hetvegen kellett megjonnie, elotte feszult a mellem es minden mensis tunet normalis volt, szombat reggel lattam, hogy megjott, gyors be a tampon aztan mentem a dolgomra, csakhogy delutanra elmult.. Gondoltam biztos a stressz, de majd megjon..

Azota meg mindig semmi, pedig 1 het eltelt. De a hasam iszonyatosan faj azota, arra ebredek, arra fekszek es egesz nap faj. A mellem erzekeny egy kicsit. Nem vagyok kivanos, egesz nap nem eszek semmit, mert nem vagyok ehes.

Most nagyon nem szeretnek egy babat, most az eletem eleg stresszes amugy is.

Szerintetek ezek a tunetek utalhatnak terhessegre ennyire eros hasfajassal?



2014. júl. 5. 08:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

És az erősebb görcsölés elmúlt? Remélem nincs gond.

Igen, mi terveztük, ő már a 2. gyerkőc, van már egy 4 évesünk is. 26 hetes vagyok, és szerencsére egyáltalán nem voltak rosszulléteim. Jól viselem, még abban az időszakban vagyok, mikor nem olyan nagy a teher, mint a vége felé, még könnyen mozgok.

2014. júl. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!