Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Édesség terhesség alatt?

Édesség terhesség alatt?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, terhesség előtt is édesszájú voltam, de terhesség alatt ez még rosszabb lett. Gyümölcsökkel se tudom csillapítani. Minden nap eszek valami édességet. Ez nagy baj? Cukorterhelésem jó lett.
2014. júl. 6. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az egyik terhességem alatt naponta megettem egy üveg lekvárt, ami édes volt. A fiam egészséges lett.

Ha a cukorterhelések jó, akkor a szervezetednek szüksége van a több cukorra.

2014. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én cukrom is jó lett mindkét terhességemnél. És ugyanúgy vagyok az édesség dologgal mint te.

Minden nap muszáj vmi édességet ennem. Csoki, kakaós kalács, stb. A gyümölcs , joghurt nekem sem csillapítja.

Ja és mindkét gyerek makk egészséges lett.

Egyébként olvastam egy ilyen direkt cukorbetegségről szóló oldalon, h az tévhit, h a sok cukor, édesség evése cukorbetegséghez vezet.

2014. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindennap ettem édességet,elképesztően kívántam,.

A cukorterhesléses löttyöt úgy ittam meg,hogy a párom majdnem vissza küldött repetáért,majd kiderült,hogy az éhgyomri értékem 2,1 volt,a terheléses 4, valamennyi.Na onnantól egyenesen előírták,hogy mindig legyen nálam szőlőcukor,mert csoda hogy nem lettem rosszul.Én azóta hiszek abszolút abban,hogy amit megkívánsz azt egyed,igyad (na nyilván az ésszerűség határain belül,egy pohár vodkát ne kívánj) biztos nekem sem volt véletlen hogy ennyire kívántam,érezte a szervezetem hogy szükségem van rá.

2014. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is megpróbáltam letenni az édességet, a babám érdekében, és mert félek a cukorbetegségtől. Terheléses cukorvizsgálat még nem volt, kíváncsi leszek, mit mondanak majd...

Remélem igaz, amit írtok, mert úgy félek, hogy velem van valami baj, hogy erre sem vagyok képes...

2014. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!