Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leget ebből szülés?

Leget ebből szülés?

Figyelt kérdés
Egy hete ha minden igaz elment a nyákdugóm amit a védőnő mondta h az volt. másfél hete jóslózom.eddig nem égett a gyomrom éjszaka arra keltem fel h nagyon èg egész nap ég bármit eszek iszok és reggeltől megy a hasam. a hasam alja néha fáj de nem ugy mint mikor meg akarna jönni hanem mintha nyomódna lefele tegnap az orvos megjegyezte h nagyon lent van a hasam készülődik a baba.a derekam szét akar szakadni és a lábam is de nem folyamatosan csak időközönként viszont most 10 perce folyamatosan fáj pedig fekszek és szúr a hátamba is.első baba uh szerint ma vagyok 38hkm mensi szerint 37+4 hkm

2014. júl. 5. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
én 40+4 hetes vagyok, nekem is ez van de semmi...mindig abbamarad...
2014. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kezdtem remènykedni :) de az a fura h ha járkálok nem fáj a derekam ha lefekszek akkor fáj.na majd csak lesz vmi. könnyű szülést kìvánok :)
2014. júl. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!