Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom h terhes vagyok-e?

Nem tudom h terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
A mult heten a baratom megujjazott es nem mosott kezet aztan nem olyan regen lefekudtunk de nem vedekeztunk viszont nem elvezett belem de most nem tudom hogy mi van es nagyon felek h terhes lettem...lehetek igy terhes ha igen akkor mit csinaljak?mik a jelei a terhessegnek amiket mar az elejen eszrevehetek?

2014. júl. 6. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ujabb okos tini...
2014. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogy jon letre egy baba de nagyon felek hogy terhes lettem mondjuk igaz hogy elvileg nem elvezett belem de en nem vagyok benne biztos es nem kell bantani mert en csak szeretnek megnyugodni es jo lenne ha valaki tudna nekem valamit mondani ami valamennyire segit nekem ez az egesz amugy ma tortent szoval mit tegyek?
2014. júl. 7. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
elovaladektol is lehetsz terhes.attol hogy nem ment el benned meg lehetsz terhes.kicsi az esely de van.eloszor is ha kesik a menszid csinalj majd tesztet.hany eves vagy?
2014. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha úgy érzed probléma lehet ne várj, 3 napon belül van időd esemény utáni tablettát bevenni, viszont azt csak nőgyógyász írhat fel. Ahhoz képest ha szerencséd van nem nagy dolog, ha nincs nőgyógyászod sztk-ban van tini ambulancia ilyen esetekre. Szó nélkül kiadja a receptet, kiváltod és beveszed. Ez után már aggódósabb a dolog, olvass utána, vagy ha e mellett döntesz tudok írni tapasztalatokat, segitséget ha szeretnéd. Amúgy a ciklusod szakaszátol is függ a terhesség esélye, mikor van kb peteérésed? (nyugi sokan nemtudják,mert nem egyértelmű :/) ha gondolod rohanj el orvoshoz. A gyógyszer 5.000 ft körül van sajnos :/ de jobban megéri mint egy nem kívánt terhesség.Amúgy elvileg van 5 nap után ható is, de arról nemtudok sokat. Remélem segítettem. Hány éves vagy am?
2014. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az aggódósabb részét arra értettem, hogy utána nem túl kiszámítható a ciklus, kicsit felboríthatja,de ez mindenkinél más.
2014. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!