Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A farmer "kismama-nadrágok"...

A farmer "kismama-nadrágok" nektek nem nyomják az alhasatokat bugyivonalnál ülés közben? Nem árt ez a babának?

Figyelt kérdés
A C&A ban vettem, 1mérettel még nagyobb is (combban, fenéknél, derékban bőven van hely), mégis ha ülök , a bugyivonalban nagyon nyom , a babám elkezd vadul ficeregni. Ha felállok vagy lefekszem abbahagyja. Csak én vagyok így vagy más is? Nem okozhat a babánál ez vmi elváltozást?
2014. júl. 6. 23:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és övet sosem hordok.
2014. júl. 6. 23:23
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
mit jelent az a szó, hogy ficeregni?
2014. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon nyom akkor semmikeppen se vedd fel.olyat vegyel fel aminek az anyaga nyulik.cicanadragot is vehetsz fel hosszitott felsovel.kenyelmes es csinos is
2014. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En tavaly a h&M ben vettem.nekem simmi ilyesmi gondom nem volt.de ha kenyelmetlen akkor ne vedd fel.most a legfontosabb a kenyelem.:-)
2014. júl. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem sem volt igazán kényelmes a c und a-s farmer nadrág..... pedig elvileg kismama nadrág. Végül kölcsönkaptam egyet, na az szuper volt.
2014. júl. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen bajom az egyik kismama farmernacival. Én nem merem hordani, vagy csak olyankor, ha nem fogok leülni. Pl. bevásárlásnál. Neten vettem más anyagúakat és azokkal nincs ilyen baj. A kantáros is kényelmes. A leggings is jó, én visszahajtom csípő alá.
2014. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most tényleg mit jelent? nem kell lepontozni:) gondolom, azt jelenti, hogy rúg, de nem vagyok benne biztos.
2014. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ficereg (ige II.)


Állandóan mocorog, nem tud nyugodtan ülni.


Az elsős gyerek sokat ficergett a padban. A tanító rászól az osztályra, ha állandóan ficereg.



Eredet [ficereg < középmagyar: ficke (élénk, ugrándozó) + -eg (igeképző)] < lásd: ficánk]

2014. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a baba is jelzi, hogy neki kényelmetlen és te is érzed akkor ne hord. Én lenvászon kismama gatyikat vettem igaz turiban, H&M márkájúak, ezek nagyon kényelmesek, és szellősebbek is a nagy melegben.

Én azokat a kismama gatyákat tartom kényelmesnek amelyek derékban körben nyúlós anyagúak, és elöl mélyen szabottak.

Inkább keress másik gatyót!

2014. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lányok, nagyon köszi a válaszokat! Igen én is keveset hordom( pedig 12 ezer forint volt :'(( ) mert féltem a kicsit. Csak nem értem hogy ha normális alkatú normàlis haskörfogatú kismama vagyok, miért nyom ott és érdekelt csak én vagyok-e ebben "defektes" :) agy másbak is volt ilyen észrevétele.

A ficereg szò jelentésèk köszönjük! :))

A babám méhen belüli mozgását általàban amugy ez a szó jellemzi legjobban. :))

2014. júl. 7. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!