Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós párnát hogy használj...

Szoptatós párnát hogy használjátok pihenésre? Ki milyen pozíciót szeret? Tudtok tippet adni?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok. Napközben használom félig ülve olvasáskor, vagy belecsúszva fekve. Még oldalt fekve kényelmes, ekkor a hátam támasztja. Lábam felpolcolására is próbáltam, de nem volt kényelmes. A neten látott pocak alá rakva alvós pózt én nem tudom egyszerűen kipróbálni. Vagy túl kemény a párna, vagy túlságosan széles a pocakom, de nem tudom alá tenni. Nektek sikerül?

2014. júl. 7. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy alszom vele oldalt mint a képen: [link]


Van amikor nagyon kényelmes, máskor valahogy nem jó mert megfájdul a hátam tőle, nem tudom min múlik...

2014. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak most a vége felé kezdtem az oldalt fekvős pozícióban használni. Már a baba feje is nyomja a medencémet, és minimálisan be tudom támasztani a pocakom vele így kevésbé húzódik a súlytól.

Kíváncsi leszek a szoptatás alatt hasznát veszem-e majd

2014. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, a lábam közé veszem, és teljesen ráfekszek. Így tehermentesíti a gátam (második terhesség, gátheg feszül) és támasztja a hasam is. Szoptatás alatt egyszer sem használtam.
2014. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vele alszom (a férjem lassan féltékeny lesz rá :)), szerintem a tiedet kicsit le kell ereszteni (újonnan mindig túltöltik, mert idővel összelapulnak a golyócskák). Cipzározd ki, és vegyél ki belőle töltetet, akkor kényelmes lesz.
2014. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!