Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kínos, nagyon szégyelle...

Nagyon kínos, nagyon szégyellem magam, hogy kéne ezek után viselkednem?

Figyelt kérdés
Fu, nagyon kínos a kérdésem, de muszáj megkérdeznem. Ma cukorterheléses vizsgálaton voltam, és az első vérvétel előtt mikor beadtam a kis könyvet, kérdezték hogy hoztam-e vizeletet, mondtam hogy nem, nem tudtam sajnos hogy kell, de hála Istennek a többiek sem. Ekkor hoztak ki nekünk poharat. Persze mielőtt elindultam voltam wc-én így alig tudtam pisilni. De ez még csak hagyján. A párom 2 hétig kint dolgozott és 2 hét után vasárnap találkoztunk és együtt voltunk. Nem védekeztünk. Sajnos ilyenkor belőlem még 1-2 napig távozik a sperma. Hát naná hogy amikor bele pisiltem a pohárba láttam....nem tudtam mit csinálni, így adtam be :( Azóta ezen kattog az agyam és marhára szégyellem magam, de elfelejtettem vasárnap hogy nekem kedd reggel mennem kell. Ha megyek eredményért pénteken hogy kellene viselkednem? Fuu, elmondhatatlanul szégyellem magam :(
2014. júl. 8. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezen ne kattogj! Semmi rosszat nem tettél, viselkedj természetesen.
2014. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy :) Ez senkit se fog érdekelni :) Szerintem ilyet is láttak már rengeteget, meg sokkal különbet is, meg nem nézegetik a pisidet, a laboros nézi meg, akit ez megintcsak semennyire se fog érdekelni, és nem is találkozol vele, a leleteden meg nem lesz rajta, hogy mi volt benne :)
2014. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:-) Én is jártam már így, hogy mentem vizsgálatra, és kiderült, kellett volna vizelet is, és előtte nap voltunk együtt. Hiába fürdés....no.. van ilyen. Ezt senki soha nem fogja neked felróni! Teljesen természetes!
2014. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond :) Én is jártam már így, az előző babámnál, senki sem foglalkozott vele. Úgy emlékszem, üledékvizsgálatban talán megjelent az eredményen, de ebben nem vagyok biztos. Felnőtt emberek vagytok :) Az a baba is odakerült valahogy. Csak nyugodtan, természetesen, ha látszik rajtad, hogy kínosan érzed magad, szerintem rosszabb. Persze megértem, hogy ez neked kínos, de szerintem igyekezz minél természetesebben viselkedni.
2014. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Uram atyám, micsoda probléma!!! Szerinted más nem ad úgy be vizelet mintát?

A kutya nem foglalkozik ezzel!

Ne parázz már ekkora hülyeségen.

Ne aggódj, nem fognak ujjal mutogatni rád mikor mész az eredményért, hogy "figyeld már, ez volt az a csaj aki szexelni merészelt".

Ugyan már, bolhából elefánt!

2014. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés alapján felkészültem valami vérciki dologra, de ez tényleg semmi, ne parázz ezen! :) A vizeletet feldolgozzák (gondolhatod, aki egész nap ezt nyomja, mennyire tojik rá, hogy még egyéb dolgok látszanak-e benne vagy sem, százszor látott ilyet), aztán nyomtatják az eredményt és annyi. Senki nem is fog felfigyelni és emlékezni erre, ugyanmár! :) Lazíts!
2014. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy valami vér ciki sztori lesz, hogy pl. megbotlottál, és valaki ráborult a pisid :)


Hidd el, naponta látnak ilyent a laborban :)

2014. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!