Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltehetek egy számomra kínos...

Feltehetek egy számomra kínos kérdést? Egy kicsit szégyellem!

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok.Amióta megtudtuk a férjemmel,hogy babánk lesz,nem nyúl ,,úgy,, hozzám.(Egyszer 7 hetesen betette próbából,de nem volt neki jó,mert nem tehette be teljesen)Azt mondta,hogy terhesen nem fog velem szexelni,mert félti a babát,hogy nehogy ettől baja legyen,és hát valamennyire én is félek tőle.A védőnő azt mondta,hogy a 12.hétig ne éljünk házas életet.Viszont én kb 3 hete egyre jobban kívánom a szexet,és maszturbáltam is már(csak csikló izgatással okoztam magamnak örömöt).Ez ugye nem ártott a babának??Ugye ez nem okozhat vetélést?A 12.hét után megpróbáljuk a párommal?Csak ha nem teheti be teljesen akkor neki nem jó,nem élvezi a dolgot.Mit tegyek?Mert szeretném is már újra a szexet,de viszont féltem is a babát nem kicsit.Meg félnék attól,hogy az orgazmus elindítja a szülést.
2012. okt. 9. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy a védőnő ilyen hülyeséget mondott, ha nincs semmi panaszod ( vérzés, esetleg volt már vetélésed stb.)


Én 32 hetes múltam, de már a pozitív tesztet is egy kiadós szeretkezéssel ünnepeltük, azóta is aktívan együtt vagyunk, bár az igaz, már nem tudunk úgy bedurvulni, mint azelőtt, mert akkor nekem fáj.

A szex a babának is jó, mert a felszabaduló endorfint ő is érzi és ha a mama boldog, a baba is jól érzi magát :)

2012. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy,és nincs ezen semmi szégyellni való!:-)

És miért ne tehetné be "teljesen"??? Ha vigyáz rád(gondolom ahogy máskor is)nem lesz semmi baj!

A védőnő meg minek mond ilyeneket? Mert ha egészséges/ek vagy/tok nem áll fent fertőzés vagy bármi,miért ne szexelnétek ha jólesik! [link]

Szóval nyugi,és hajrá!:D

2012. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ugye a párom a péniszével nem tudja megsérteni a babát??Vagy ez csak az én beképzelt hülyeségem??Ő is ettől fél,hogy nehogy elvetéljek meg én is.Nem volt vetélésem,ez az első baba,és amióta megtermékenyültem azóta nem volt semmilyen vérzésem,még csak 1 vérpötty sem volt a bugyimon.Augusztus 13.án voltunk utoljára együtt..már nem kicsit hiányzik a szex.De a párom ugye nem teheti be teljesen terhesség alatt??Az a baj,hogy neki csak úgy lenne jó. :S És az orgazmus nem okoz vetélést,vagy nem indítja be a szülést 12 hetesen??
2012. okt. 9. 01:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és a behatoló pénisz nem sérti meg a nyákdugót??Nem fog szex után eltávozni??Amúgy hanyadik hétben alakul ki??Én azt olvastam valahol,hogy a 7. hétben.
2012. okt. 9. 01:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja a babának,jól megoldotta ezt a természet! A magzatvíznek ez a szerepe hogy megvédje őket a "külső hatásoktól".

Ne pánikolj már ennyire,mert inkább ezzel ártasz!!! Az orgazmus meg a babának is jót tesz,de ez benne van a linkben is amit küldtem.

2012. okt. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lesz még egész várandósság alatt millió aggódnivaló, ne agyalj ilyen hülyeségen.


Férjemmel egyáltalán nem finomkodunk ( pedig az övé merev állapotban kb. 19cm ), bizony sokszor érzem, hogy már a méhszájam bökdösi, na olyankor azért rászólok, mert így a vége felé ez már nem kellemes.

Azt meg, hogy a babát bökdösné, ugye magad sem gondolod komolyan?? :))


Millióan emlegetik ezt, de való igaz: ha a baba egészséges és maradni akar, akkor csinálhatsz bármit ( én pl. a durva szex mellett kétszer költöztem a várandósságom alatt, végig aktívan mozogtam, egyszer még az elején sajnos elestem kerékpárral, fehér penészes sajtot ettem, alkoholt ittam, mégis itt van velünk a babánk ).

Ha pedig beteg, nem életképes, így is-úgy is elmegy, ami jobb is neki.

2012. okt. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A nyákdugót nem tudja megsérteni :)

A nyákdugó a méhszáj és a magzatburok között van, és akkor távozik el, amikor a méhszáj már nyílik. Én már 2 ujjnyira nyitva voltam, amikor elkezdett ürülni, úgyhogy ahhoz biztos nem férhet hozzá :)

Egyébként meg miért ne tehetné be teljesen? Beteheti, ha csak nem egy csődör méreteivel vetekszik :)

A 12. hétig akkor nem javasolják az együttlétet, ha van vérzés...nekem volt, úgyhogy mi addig nem is voltunk együtt. De utána minden gond nélkül lehetett, és sosem okozott problémát.

Egészen addig lehet szexelni, amíg a méhszáj zárt, és ez sem azért, mert megsérül a baba, hanem mert a nyílt méhszájon át esetleg kórokozók juthatnak a méhbe.

Nekem mikor nagy volt a pocakom orgazmus után be is keményedett a pocakom pár percre, és én is aggódtam miatta, de a dokim azt mondta, hogy ez természetes, úgyhogy nyugodtan, persze nem durvulva...

Úgyhogy nyugodtan szeressétek egymást, a babának is jó állítólag.

Jó babavárást!

2012. okt. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Át kéne nevezni az oldalt ostoba, idegesítő kérdésekre.
2012. okt. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a 12. hétig szerintem egészséges terhesség alatt lehet szexelni, a nőgyógyász megmondja ha nem lehet. a babának nem árt sem az ha apa, sem az ha te okozol magadnak örömöt :) nekem sajna a párom a 26. héttől játsza ezt velem, mert fél hogy a babának már gond lenne a házas élet, meg persze fél a koraszüléstől, meg attól hogy eddig még nem nézték a méhszájamat, így azt se tudjuk milyen állapotban van. :S de persze ilyenkor is még lehetne nyugodtan, csak hát apát nem lehet megnyugtatni, mert félti az első pici lányát a pocakban :)
2012. okt. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Nekem mar egy honapos a kislanyom es teljesen egeszsegesen szuletett. 10/10 pontot kapott! ;) Nalunk 3 evnyi probalkozas utan fogant meg a kis beby,szoval sejtheted,hogy nagyon vigyaztunk mindenre a kihordas alatt is. Viszont a hazas eletunket folytattuk azido alatt is. Ketnaponta szeretkeztunk,de volt,hogy naponta tobbszor is,amikor kivanos voltam. Szerencsere a ferjem tars volt ebben a dologban is. Szoval az elso perctol szexeltunk,jo a vegen mar nem en voltam felul,de a gyonyor mindig megvolt. Meg szules elott is kivantam a szexet,szal... Szerintem,nezze meg a parod,miket irtunk ide,tapasztaktak es akkor majd elhiszi. Raer mahd szules utan kivarni azt a 6hetet,amit a gyermekagyra mondanak,ha vagasod es varratod lesz... Mi meg bojtolunk,de mar csak 2het ;))
2012. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!