Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek ehhez hasonlo...

Volt valakinek ehhez hasonlo a szivhang 7hetesen? (Uh kep lent)

Figyelt kérdés

[link]



Mensi szerint 7+2, uh szerint 7 hetes vagyok. A szonografus azt mondta hogy meg nagyon picuri a babam. Lehet hogy azert nem olyan szep cikk-cakkos a szivhang kepe, mert nem sikerult jol "eltalalnia", annyira pici? Mar banom jogy nem kerdeztem meg. De lattuk a szivverest, a kepernyon szep erosen dobogott a picuri kis szive :-) csak egy picit aggaszt, hogy akkor miert nem latszik es nem is hallottuk?

Valaki volt meg igy? Vagy tudjatok h ez mit jelent?



2014. júl. 10. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha baj lett volna biztos mondta volna a szonográfus. Próbálj lazítani és nem hülyeségeken kattogni, mert nem fogod élvezni a terhességed, és sok idő van még hátra mire megszületik a kisbabád!!

Boldog babavárást:)

2014. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! En is pont 7 hetesen voltam UH-n, de nalunk mar hatarozottabb, erős szívverés volt. Lehet ám, hogy csak pár nap a difi, és már nálatok is jo eros. Mivel a 6. Heten alakul erosse a szivveres, ezert sztem ne aggodj, biztos mondta volna a doki ha van valami gond.
2014. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ketszer probalta nezni, eloszor sikegyenes volt, masodszor (mikor ez jott ki) ugy tett hogy "ez mar sokkal jobb".

Gondolom akkor ha baj lett volna nem tett volna igy, meg elotte tobbszor is mondta (meg lattuk is) hogy volt szivveres.

Nem aggodom tul, elvezem a babavarast, erre vartam egesz eletemben, de azert nem akarok tul naiv sem lenni es jozanul allni a dolgokhoz.

Csak ezen tenyleg nem tudok kiigazodni mert nekem olyan ellentmondasosnak tunik. Es kivancsi vagyok ti is annak latjatok e ill.hogy valakinek volt e ehhez hasonlo "elmenye".

Legyszi irjatok meg!!! :-)

2014. júl. 10. 10:01
 4/10 A kérdező kommentje:
*jozanul akarok allni a dolgokhoz (visszaolvasva felreerthetoen fogalmaztam bocsi)
2014. júl. 10. 10:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Szlovakiaban nekem a doki nem is nezett semmilyen csikot, szemmel lathato volt a pulzalas es ennyi, meg nagyon picike, nehany milimeteres. Hallani meg csak ugy 20-dik hettol hallgatta meg
2014. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ElsiNiki ***** válasza:
47%

" egy picit aggaszt, hogy akkor miert nem latszik es nem is hallottuk"

Nekem azt tanította az egyik doki, akinél pocakosan voltam, hogy az, hogy számunkra hallható a Tegye a szivhangot legalabb 0,5 Celsius fokos hőemelkedéssel jjar a magzat számára, ami viszont megterheli meg a szívüket. Ezért a humánusabb dokik nem használják azt a hangfrekvenciatartomanyt, amitől idekint hallanank. Szerintem ez jo jel a dokidat nézve. A képernyőn megjelenő hullamgorbet pedig befolyásolja, ahogyan Te is irtad a pontos hely megtalalsa, az anyai zsírréteg vastagsága, húgyhólyag telitettsege(ha hasi új volt), stb.

nyugodj meg, egészséges, csodahelyes Picur lakik odabennt! :)

2014. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
7 hetesen nincs hasi UH!
2014. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hat nekem hasi ultrahang volt! Kerdeztem is a szonografust h miert nem huvelyi, azt mondta h 7hetesen mar jo a hasi is. (Bar ezzel en sem igazan ertek egyet)

A hugyholyagom amugy annyira tele volt mire behivtak h alig birtam visszatartani. Nem tudom h ez milyen iranyban begfolyasolhatta az uh-ot.

Jovoheten megyek vedonohoz, majd azert megmutatom neki, hatha meg egyszer elkuldene a 12.het elott :-)


Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat! Mennek a zold kezecskek!

2014. júl. 10. 13:55
 9/10 csak1csajszi ***** válasza:

Szia! Ha hasi UH volt, akkor pont jó, hogy teli volt a hólyagod, a hüvelyin nem lett volna jó. Nekem hüvelyit csináltak, előtte voltam pisilni, de így is úgy éreztem, hogy mindjárt bepisilek :D


Amúgy szívhangot nekünk se mutatott az orvos, viszont láttuk,ahogy dobogott a szíve. Ne aggódj, minden rendben van. :)


19 hkm

2014. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo, koszi szepen h irtal!

Hat remelem tenyleg minden rendben lesz/van :-) nem idegeskedem a mug rajta :-) tudon h azzal ugysem segitek barmi is van. De amugy azt nagyon megnyugtato tudni h a koranak megfelelo a merete meg h a szikholyag is szepen taplalja, na meg h lattam a kis pici szivet dobogni :-) olyan meghato :-) boldog babavarast nekunk !:-)

2014. júl. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!