Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együtt éllek az unokahúgommal,...

Együtt éllek az unokahúgommal,1.5 éve vagyunk együtt szexuálisan is és most esett teherbe. A kérdésem az hogy mennyi az esélye hogy beteg gyerekünk születne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 09:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Tubarózsa, szerintem az unokahúg azt jelenti, hogy a testvére lányával van együtt.
2014. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%

Undorító

Soha nem tudnék egy rokonommal összefeküdni.

2014. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
én is azt kérdezném elősször is hogy pontosan milyen rokoni szál is van köztetek?
2014. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
27%
Tök mindegy hogy milyen rokon..... rokon es kesz... ver fertözes!!de kivancsiak vagytok na de milyen milyen rokon...ezz nem rank tartozik!!
2014. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Látom vannak indulatok! Először is köszönöm azoknak akik jó tanácsot írtak! 2szor a testvérem lánya, és elhihetitek hogy nem volt egyszerű ezt bevállalni!

Genetikus, azt gondolom a nőgyógyász ajánl?!

2014. júl. 12. 15:18
 16/38 anonim ***** válasza:
Huhh. Hát nem láthatok bele, szóval nem ítélkezem... Nem tudom mi ilyenkor a teendő, de van ismerősöm akinek az elődei apai részről rokonok voltak. Ez is genetikai vizsgálatok során derült ki, a sztorit nem tudom. Ő nem lett beteg, de az apukája az, meg még vannak a rokonságban... :( Ez ugye utalhat arra, hogy generációk múlva kijöhet a családon. Ne haragudj hogy ezt írom, de Én nem tudom bevállalnám-e a babát attól is függetlenül ha orvos/genetikus azt mondja szabad. Hát kitartás Nektek ebben az időszakban és kívánok minden jót amit ilyen helyzetben lehet. (Ja és remélem nem kamu a kérdés, mert gyakorlatilag bőgök a gép előtt 22 hetes terhesen annyira megvisel...)
2014. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és neked is minden jót kívánunk!
2014. júl. 12. 16:03
 18/38 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog szerintem. Sőt...hajjajj had ne írjam le erről a véleményem mert az igencsak cifra lenne!!!!!!

Azonnal menjetek orvoshoz,nőgyógyász és a nőgyógyász biztosan ajánlani fogja,hogy keressetek fel egy genetikust és számítsatok rá,hogy megfogják jegyezni mindenhol,hogy nem vagytok normálisak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
32%

nem volt konnyu felvallalni mert beteg aberalt dolog

Komoly hany evvel fiatalabb es meg rokonod is.

es raadasul meg nem is vedekeztek.

bortonbe lenne a helyed ott majd megtanitananak sajat rokonnal aki fiatalabb kezdeni..

2014. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Nekem te nem! Nem is értem az olyan embereket amilyen te is vagy, mert semmi közöd ehhez! Nem azért kérdeztem hogy evvel felvágjak te búvár! Ha nem azért hogy kapjak tanácsot amit meg is kaptam!
2014. júl. 12. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!