Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együtt éllek az unokahúgommal,...

Együtt éllek az unokahúgommal,1.5 éve vagyunk együtt szexuálisan is és most esett teherbe. A kérdésem az hogy mennyi az esélye hogy beteg gyerekünk születne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 09:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%

Fuuu hat ez egy nagyon kemeny dolog. Szerintem eleg sok esely van ra, hogy beteg lesz sajnos. Minel hamarabb keressetek fel a nogyogyaszt es mondjatok el neki, ajanlani fog egy genetikust, de ne remenykedjetek sok joban, sajnalom :( ha nem is a baba de az o leszarmazottja biztosan beteg lenne. En elhiszem, hogy szeretitek egymast, de nem tudtok teljes eltet elni igy, hogy rokonok vagytok, egesz eletetekben elfognak itelni, ami pedig a roszabb, amirol eddig is beszeltunk, hogy a gyerekeitek fogjak banni. Rengeteg ember van a vilagon, valoszinu mindkettotoknek meg itt jarkal az igazi, talan korulnezhetnetek.

Remelem megoldodik a helyzet.

2014. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
azért kötődtök egymáshoz ennyire, mert rokonok vagytok...mint minden családtag a családtaghoz, érzi a köteléket. na mindegy...szóval a testvéred lánya...tehát te vagy a nagybácsija. ez nagyon közeli, mert a te anyukád az ő nagymamája. ezt még a törvény se engedi.az más, ha rendesen unokatesók vagytok, mert ott 2 lépcsőfok van, de itt nincs meg...de ha már terhes akkor mindegy...persze mondhatod a nőgyógyásznak is és ő is fog ajánlani genetikust, de a helyedben többhöz is elmennék...de remélem mire ezt olvasod már rég léptél és kaptál időpontot is...de azért ismerd be, hogy ez egy kicsit gáz...
2014. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
79%
Én csak egy történetet írok le: a nagyszülök unokatestvérek voltak, 2 lányuk egészségesek, majd az egyik férjhez ment született 1 lánya, akinek vmilyen genetikai betegsége lett és pár évesen meghalt. A lány ismét terhes lett az ikrek pár hetet éltek csak születésük után. A másik lányuk ezek után férjhez se ment. Gondold át mit teszel az utódaidda
2014. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérdező ne háborodj fel az indulatokon,véleményéken,hisz Te tettél fel kérdést amire választ vártál...!!!!!!!!! Te hányadikba jársz hogy egy ilyen kapcsolatba keveredtél,egyikőtök sem tiszta agyilag az egyszer fix!
2014. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jól döntöttetek.... És nem tartottátok meg a babát!!! Az utódok bánnák!!!! :(


Komolyan az lenne a legjobb döntés, ha nem is maradnátok együtt... Nem hiszem, hogy olyan idősek vagytok hogy ne találnátok másik párt aki miatt nem ítélnének el!!!! Mert hát valljuk be még ha a rokonok azt is mondják oké!! Úgysem lesz az!!!! Van akinek nem veszi be a gyomra... :( Én elég toleráns vagyok de ez már nekem is durva.... Ilyen esetben már apával a másod unoka öcséd/húgod fejlődne a lány hasában... Ez nagyon beteg... :S

2014. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Mi lett?
2014. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.. !
2014. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2015. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!