Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együtt éllek az unokahúgommal,...

Együtt éllek az unokahúgommal,1.5 éve vagyunk együtt szexuálisan is és most esett teherbe. A kérdésem az hogy mennyi az esélye hogy beteg gyerekünk születne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 09:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%

Ime az en tanacsom hereltest ki magad

Perverz allat

Remelem a gyamugy rad fog szallni

2014. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
60%

Igaza van a kerdezönek!!!az 1 dolog hogy nekunk nem tetszik ez a rokon kapcsolat,de nem itelkezhetünk fellete velemnyunk sem lehet errol!!!nem a az en lanyom nem az en fiam!!! Ezert is irtam hogy de kibancsiak vagytok hogy milyrn rokon??a kerdezo legalabb megvalaszolta nektek hogy, milyen rokon!!!de ezert erdemes sem.volt.... mert most jon hogy bortonne a helyed stb.....!!!! Soha ne szolj meg masokat mert ettol cifrabbb id megtortenhet az eletben ha nem is velunk..majd a gyerekel vagy a csaladban..

Na majd ott el lehet jarni hogy bortonbe jutasd a csaladtagodat!!!!! Nemmegeroszakolta,mind ketten akkartak!!!es en mindig azt mondom egh nonek kellene okosabbnak lennie ha nem.akkar gyereket!!! Es lehey hogy epp a no kezdemenyezet... tok mindegy !! Ha egeszseges lesz a baba akkor minden nap csak megkoszonheted az istenek !!! Es szivbol kivanon egeszseges kis baba leggyen!!

2014. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatban soha nem egyenloek a felek igy mindig az idosebba hibas.

Ezert mar a kokorban is buntettek.ez bun es ezert meg fogja kapni a pasi a neki jaro buntetest az elettol.

2014. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Hat nem is tudom... en ismerek ilyen csaladot 14-15evesek !! de lehetseges nem is annyira felnott emberek itt a kerdezo sem!! Talan a szulok nem voltak erosek!! Es lehet a csaj tarulkozott ki.

. Bocsi hogy ezt a szot hasznalom...de gondold el 15 eves a fiad a lanyom 14 (rokonok vagyunk):) akkot ne hogy mar csak a fiadat hibaztasam!! Lanyom is ugyanolyan hibas lenne!! Mi megjobban ha hrlyesulnuk ezt a kapcsolatott!!elet vissza vag,lehet de sajnos csak a gyereken keresztul szokott alltalaban:(amiert pont nem a gyerek a hibas!! De mind1... kesobb jonnek majd rà amikor mar nagyon keso lesz!!

2014. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Heréltessem ki magam te idióta! Ilyenkor hanyadikba vagy? Köszönöm azoknak akik pozitívan állnak a témához. Mellesleg én arról nem tehetek hogy te egy inger szegény ember vagy! És senki sem kért arra hogy olvasd el vagy írj akár mit is ide!!! Szerintem nem én vagyok az első se nem az utolsó,,
2014. júl. 12. 20:30
 26/38 anonim ***** válasza:

persze nem te vagy az elso vagy az utolso ez vigasztaljon

hogy tobb ilyen perverz ember rohangal a foldon sot vannak gyilkosok is es pedofilok is hasonlisd magad mashoz.

Mindigh mindenkinel van rosszabb ez az ev leggyatrabb kifogasa amit hallottam.

2014. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és mit szóltak a rokonok?Tesód hogy reagált?
2014. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Miért írtad az kérdező az első oldalon hogy sajnos így alakult??
2014. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%

Még azt talán megértené az ember, hogy nem tudtátok,hogy rokonok vagytok, becsúszott a gyerek és késöbb derült ki, hogy rokonok vagytok.

De az,hogy tudjátok,hogy rokonok vagytok és így képesek vagytok együtt élni ennyi ideje, ráadásul szexelni.

Bocsi, de ez undorító és felháborító.

2014. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
57%
Akkor húzzál máshova felháborodni, ez ugyanis segítségkérés, nem véleménykérés.
2014. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!