Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6-hetes Kismamák, mikor...

5-6-hetes Kismamák, mikor készültök dokihoz, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
én most szerdán töltöttem az 5.-hetet de csak két hét múlva mennék, szédülök és fáradt vagyok mindig:-)amúgy boldog vagyok és aggódom egyszerre!
2011. márc. 20. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok, enyhe émelygéssel, ciciérzékenységgel. a héten voltam dokinál, láttam a pici borsószememet, le is fotóztam :) most már minden héten mennem kell dokihoz, mert külön eset vagyok, de legalább figyelnek ránk :)
2011. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5 hetesen,de mar volt szivhang is. hamarabb fogant valoszinu. mert 6 hetesen van szivhang elvileg.
2011. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

kedves első az igen hetente még 8-hónapon át nem semmi :-) de legalább mindig naprakész leszel a babádból :D

második válaszoló kismama de jó neked már a dobog a szíve!

2011. márc. 20. 20:25
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, fárasztó is lesz, mert mindig hajnalban kell menni, de élmény is(igaz, nem mindig UH-val együtt lesz a vizsgálat), de legalább nézik, hogy minden OK.
2011. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 6 hetet és holnap megyek először dokihoz. Nagyon izgulok.
2011. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mit szeretnétek? kisfiút, kislányt? megérzés van ki lakik bent? neveken gondolkodtok már? :D
2011. márc. 20. 20:36
 7/19 anonim ***** válasza:

Én kislányt érzek, a férjem azt mondta, idézem- én fiút szerettem volna, de érzem, hogy most lányt alkottam.

Mindegy, csak egészség legyen :D

2011. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

sziasztok!

én is izgulok már:-)

és igen tényleg mindegy, én fiút érzek, tehát tuti lányka lesz de nem baj mert igazából inkább a kislány felé húz egy picit a szívem

2011. márc. 20. 22:00
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk már megvan fiú és lánynév is, én fiút szeretnék, de az első kettőnél is mindig tévedtem... :D
2011. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

szia!

mi lesz a neve? milyen nemű a két csemetéd?:-)

nekem lányom és fiam van :-)

2011. márc. 20. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!