Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges-e az,...

Szerintetek lehetséges-e az, hogy a 12. heti genetikai ultrahangon már (állítólag nagyon rutinos orvos) látja a baba nemét?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 12+2 napos terhes, és megtörtént az uh vizsgálat. Az értékek teljesen jók lettek, és a doki "megtippelte" a baba nemét is. Kislányt látott. Volt már valaki, aki a 12. héten megtudta a babája nemét?

Köszi a válaszokat!


2010. jan. 8. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is a genetikai UH-n mondták meg. (12. héten)

Kislányt mondtak, az is lett :)

2010. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne vedd készpénznek,egyáltalán nem biztos hogy lány!!!50-50% !

Nekem a 18.héten mondta meg tutira a doki,hogy fiú lesz,addig nem is feszegettem a témát...első babánk,mindegy a neme!

22h terhes

2010. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

szia hát nem tudom szerintem ez nagyon korai

én nekem 14 hetesen mondták 4dn hogy fiú és az lett

de a dvds felvételen amit a vigygálatról csináltak azon egyértelműen látszik még lajikus szemmel is!!!

szerintem ha nagyon tudni akarod akkor menj el 4dre a kleopátraház a legjobb 10000. ért megmondják vkapsz dvd filmet képeket nagyon jó dolog én sajnálom hogy csak egyszer mentem. Nagyon jó vissza nézni a felvételt

2010. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek, 12 hetesen ugyan így megtippelte a doki a fiút és most napok hetek kérdése, hogy megszülessen Dorka:))Már alig várom!
2010. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, 12 hetesen meg tudja mondani a doki, ha megmutatja magát.
2010. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megkérdeztem az orvosom 12 hetesen azt mondta, hogy majd 18 hetesen akkor Lányt mondott és az is lett. Állítólag a fiúkat már megtudják mondani 12 hetesen.
2010. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hát nagyon kíváncsi leszek. Egyébként épp kislányt szeretnénk. :-)

A kínai naptár is kislányt mutatott, bár annak nem nagyon hiszek.

2010. jan. 8. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ki van zárva, hogy tudja......
2010. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

13hetesen kezd el differenciálódni, addig egyforma.

2010. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak gondoltam, leírom, hogy bejött a 12 hetes tipp, mert tényleg kislány! :-)

Azóta voltunk már 18 hetes uh-on is, meg 4D-n is, és egyértelműen látszott. Nagyon édes, és szépen fejlődik. 6 nap alatt 1 cm-t nőtt pl. a fejkörfogata. Július 20-ra vagyok kiírva.

2010. márc. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!