Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha többször pisilok keveset...

Ha többször pisilok keveset az baj? Baba ráfeküdt a vezetékre?

Figyelt kérdés
Láttam ma is ilyesmi kérdést, a vesével kapcsolatosan..Ugye nincs baj?ha ülök is kitámasztom a hátam , hogy ne a vesére hólyagra feküdjön a baba.22 hkm
2014. júl. 17. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ha nincsenek panaszaid miközbe pisilsz, alhasi fájdalom, szúró érzés akkor nincs gond ezzel szerintem. De ha mégis kételyed van, kérdezz rá a védőnőnél
2014. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

semmi baj, ne ijedj meg! Valószínűleg nyomja a hólyagodat, emiatt van a gyakori inger, és mivel gyakran pisilsz, így mennyiségileg nem túl sok alkalmanként. Mindkét terhességem alatt végig így voltam. Ez abszolút természetes, semmiféle probléma nem lesz emiatt.

Minden jót!!

2014. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elnyomta a baba a vezetéket. Tünetek: állandó pisi inger, de nem jön, vagy csak pár csepp. Deréktáji fájdalom. Hányinger, hányás. Rossz közérzet, láz. A terhesség alatt jellemző a gyakori vizeletürítés, az normális dolog. Ha esetleg más tünet is betársul, irány a doki!
2014. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem is van , hogy fáj sőt jobb oldalon de elmúlik..iszok sokat ne legyen gond, remélem nem lesz.
2014. júl. 17. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem a sok ivás nem segített, de a fájdalom sem múlott el. Akkor mentem dokihoz, és kórház lett a vége. A legtöbbször a jobb oldali vesénél okoz gondot a baba, ahol neked is fáj. Szerintem menj dokihoz, nehogy súlyosbodjon. Írtam a másik ilyen kérdésnél is, majdnem koraszülésem lett.
2014. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ha nem múlott el nem csodálom.bízom benne, hogy nincs vele gond, ha rosszabbodik mindenképp doki.és hol van még a szülés?jó ég.
2014. júl. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!