Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik terhesen oltatta...

Anyukák, akik terhesen oltattak sima vagy "új" influenza ellen (régebben is 1-2éve esetleg) tapasztaltak koraszülést? Ki hányadik hétre+napra szült?

Figyelt kérdés
vagy esetleg valami más "mellékhatás" a babán/anyán azóta?
2010. jan. 8. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! én kaptam új infl. elleni oltást és már terminus túllépésben vagyok. a kislányom nem akar kijönni, de ez nem oltás mellékhatás, a fiamat is túlhordtam. ez úgy tűnik, családi vonás nálunk.

semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam a védőoltással kapcsolatban.

2010. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

érdekes a kérdésed!

2 nappal a kiírt nap előtt oltattam, másnap megszültem. Azt hittem ebben nem kell összefüggést keresni, viszont a kórházban minden kismamit megkérdeztek mikor oltottak (ez pont akkor volt mikor tömegesen mentek a kismamik oltatni). állítólag a terminus közeli terheseknél beindítja a szülést az új influenza oltás.


Én nem tudok erre mit mondani, de az érdekelne, hogy tényleg így van-e. Valószínű ezt soha nem fogjuk megtudni, ha így lenne, kétlem, hogy elmondanák nekünk, laikusoknak! Pedig nagyon furdalja az oldalam... :)

1 hós b.a.

2010. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nővérem 3 éve terhesen beadatta az akkori influenza elleni oltást (ami ugyanaz mint ez csak más vírustörzset tartalmaz) és normál időben megszületett az unokaöcsém. 40. hétre. Most 2.5 éves, nagyon okos, egészséges gyerek. Én 32 hetes terhes vagyok és már 3 hónapja oltott mindkét oltással.
2010. jan. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!