Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem birok enni semmit mert...

Nem birok enni semmit mert elkap a hányinger. Mit tudok csinálni? 8 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyakran 1-1 falatot. Én pl. a pirítóst tudtam megenni. Feldaraboltam kockákra és félóránként ettem egy kis darabot. Nekem a gyümölcs, a hús a savas és a fűszeres ételek nem maradtak bent. Ha inni tudsz, akkor próbálj valami semlegeset kortyolgatni, hogy ki ne száradj.

37hkm

2014. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy kórosan sovány, semmi bajod nem lesz. Vizet igyál, a folyadékpótlás fontos, a többitől nem lesz bajod, maximum fogysz egy kicsit.
2014. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hànytam mindentől.Végül mivel sokat fogytam Daedalon kúpot ajánlott a dokim,recept nélkül kapható.Csak akkor használom ha nagyon rosszul vagyok.
2014. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a szülészeten (a B6-daedalon terápián túl) ajánlani szoktuk a jéghideg citromos vizet, jégkockába fagyasztott gyümölcsöket, és ha ez bent marad, jöhet a többi.
2014. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a 16.hétig tartott. nálam a jeges víz vált be alkalmanként, de volt,hogy nem ért semmit sem :( kitartás.
2014. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hideg gyümölcslé, kanalanként, vagy fagyi.

Az ebben a nagyon kellemetlen, hogy részben azért van a hányinger, mert alacsony a vércukor. Szénhidrát kell, gyorsan felszívódó és nem nagy mennyiség. Ahogy írta valaki: falatonként kenyér, rizs, krumpli. Az első pár nehezen csúszik, de aztán enyhül a hányinger és jobban lesz az ember.

2014. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ma pl kínai kaját ettem, azóta tök jól vagyok, tegnap este a dinnyétől meg órákig rosszul voltam... Pedig előtte nap pont a dinnye segített... Tényleg azt gondolom hogy egyik nap ilyen, másik, olyan. Szintén 8 hetes.
2014. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Remélem ladsan elmúlik...
2014. júl. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!