Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12 hetes nagy ultrahangon...

Ha a 12 hetes nagy ultrahangon, minden rendben volt a babával, jók voltak a méretek, szépen zárt a gerince, volt orcsont, jó a nyaki redő, akkor még később lehet akár beteg is? Vagy ilyenkor már látják ha valami baj van? 35 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos késöbb is kiderülhet nekem a 19. heti genetikán közöltek rossz dolgot,de szerintem bármikor bármit észrevehetnek.Persze nem jelenti azt hogy neked is ne legyél ideges és élvezz minden pillanatot.
2009. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva sajna a betegség kialakulása a későbbiekben sem....de nem szabad erre gondolni!Örülni kell minden eltelt hétnek,és nem szabad minden percben a babán agyalni!:)

16 hetes

2009. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,persze élvezem én a babát,a terhességet,csak most ezen gondolkodtam.De nem lehet semmi baja,annyi rossz történt már az előző pár évben,hogy most már csak a jó jöhet:-)))
2009. nov. 25. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy amit most meg lehetett nézni, azt megnézték, és minden tökéletes. Ennél többet úgysem tehetsz most.. majd ha kicsit nagyobb lesz, újra megnézik, de addig is örülni kell annak, hogy eddig minden nagyon jól alakul. :)
2009. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baj sajna mindig történhet, de ahogy írtad, úgy kell hozzáállni, hogy minden rendben van és lesz!

Én minden nap elmondtam a terhesség alatt, hogy gyönyörű és egészséges a kislányom és így is lett! Egészséges és a védőnőtől a szomszédig mindenki azt mondja h ilyen gyönyörű babát még nem látott. :) Tehát csak pozitívan!

Élvezd a terhességet! Sok boldogságot!

8 hetes baba büszke anyukája

2009. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még előfordulhat. De a korodra való tekintettel kérj beutalót az orvosodtól kombinált tesztre.
2009. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!