Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen voltál-e lázas...

Terhesen voltál-e lázas beteg, úgy hogy gyógyszert is szedtél? Mikor a babád megszületett minden rendben volt?

Figyelt kérdés
12 terhességi hetet töltöttem be, sajnos náthás, torokfájós lettem. 2 este is hőemelkedésem-lázam volt (38fok). A háziorvosom amoxicillint írt fel, most azt szedem. Nagyon aggódok, hogy minden rendben legyen. Olyanok válaszát várom, akik terhesen átestek hasonló betegségen.
2010. febr. 20. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!6 éve amikor a kislányommal voltam terhes tüszös mandulagyulladásom volt!Nagyon lázas voltam!Szúrira kellett járnom 3 napig és mellé a augmentint szedtem!Igaz ekkor még nem tudtok,hogy terhes vagyok!A kislányom 41 hétre 3000g és 51cm-el makk egészségesen született!Kb.5-6 hetes terhes lehettem!21 hetes kismama
2010. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét terhességnél voltam beteg, szedtem antibiotikumot, mindkét gyermekem teljesen egészséges és időre születtek!

2010. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A most 6 éves kislányommal 14 hetes terhesen voltam én is influenzás. 39,5 fokos lázam volt kb. 3-4 napig, törzsborogatással vittük le folyton, rubophent szedtem. Utána kiverte az egész számat egy jó kis herpeszvírus a legyengült immunrendszerem miatt. 3 hétig nagyon beteg voltam, alig tudtam enni. Antibiotikumot igaz nem szedtem, de nagyon megviselt az egész. A kislányommal minden rendben volt, 40 hétre 3300 grammal, 55 cm-rel született, azóta 6 éves és egészséges, mint a makk. 35 hetes, 3. babát váró km.
2010. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

24 hetes terhesen voltam nagyon beteg, nem tudtam elmenni a terheléses cukorra sem, hívtam a dokit, hogy nincs az a pénz, hogy éhgyomorra bemenjek, mikor egész éjjel teázok. Ez kb egy éve volt, most megint beteg vagyok, a 8,5 hónapos fiamnak is bepirosodott a torka. De nem hiszem, hogy lenne összefüggés. Ez az első "betegsége".


Ja és 8 hetes terhesen volt vesegyulladásom.

2010. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez nagyon nehéz lehetett mindenkinek. Nagyon aggódós vagyok, sok rossz dolog forog most a fejemben, nagyon féltem most a babát, nehogy baja legyen. Remélem a legjobbakat. Még egyszer köszi a válaszokat!
2010. febr. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!