Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom az agyamra megy! El fog...

Párom az agyamra megy! El fog múlni?

Figyelt kérdés
Első babával vagyok terhes.Persze már híztam is,a derekam szinte eltünt,stb.Nem is zavarna,tudom hogy ezzel jár a terhesség és tudom hogy változik a testem.DE!Párom eddig is megnézte a nőket bármerre mentünk.Mostmár olyan szinten zavar,hogy legszivesebben kiadnám az útját!Engem az is zavar,ha olyan pasi néz meg,aki mellett ott tipeg a párja,mert ez bunkóság!Nem szeretek már menni vele sehová!Ha arról beszél,hogy majd megyünk a picivel nyaralni,azon kattog az agyam,hogy ott is majd arról szól a napunk,hogy ő más nőket nézeget.Eddig is zavart hogy ezt csinálja,de most nem bírom elviselni!Mit tegyek?
2014. júl. 19. 07:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nyomatékosan mondd meg neki, hogy ezt hagyja abba és próbàlja meg szolídabban bámulni a nőket. Ezt akkora taplóságnak tartom, mikor valaki ilyen feltűnően bámulja az ellenkező neműt mimözben ott van mellette a párja. Ha nem tudja felfogni én biztosan nem mennék vele sehova.
2014. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Azt nem értem, hogy ha ennyire zavar a barátod szokása, akkor ezt miért nem tisztáztad már korábban és föként miért vállalsz vele gyereket, ha nincs rendben a kapcsolatotok!?!?!?!?
2014. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es! Ettől függetlenül rendben van a kapcsolatunk,másképp nem vállaltam volna a babát!
2014. júl. 19. 08:05
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Olyan nincs, hoyg "ettöl függetlenül", te írod, hogy "eddig is zavart...,de most nem birom elviselni"


Ha valaki ilyen tipus, hogy bunkó módon megnéz minden nöt, miközben vele van a párja, az jobb nem lesz, csak rosszabb.

Ha ez téged zavar, akkor ezt a terhesség/gyerekvállalás ELÖTT kell tisztázni vele, és VAGY leszokik róla (amire semmi esély), VAGY megtanulod elfogadni, VAGY különváltok.

De ÍGY gyereket vállalni, hogy már elötte is van ilyen komoly probléma, nagyfokú felelötlenség.

2014. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Megtudlak erteni. Nalunk most alakult ki ez a szokas. Eddig soha nem nezett meg mast most meg hogy babat varunk persze nem a tusarok es a feszulos nadrag az alapoltozekem. Siman a csajok utan fordul. Nem ertem egyszeruen hogy miert valtozott meg. Meg csak a 16 hetben jarok mi lesz kesobb? Nagyon rossz erzes.
2014. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Olvasgattam most itt pár kérdést erről a témáról. 90 %-ban az a válasz,hogy "hát férfi,hagy nézze", "egy nőnek ezt be kell nyelni" "ilyenért ne szakítsatok,hűséget igért,nem vakságot" .Amíg nem voltam terhes,tudtuk kezelni a problémát.De most sokkal de sokkal érzékenyebb vagyok.
2014. júl. 19. 08:50
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

"eddig is zavart"

ezzel vállaltad be...terhességgel, gyerekszületéssel csak nehezedig a párkapcsolat (minden szépségével együtt)

sajnos nálatok az lesz a helyzet, hogy egyre jobban nézni fogja...neked kell tudni bevenni a "leszarom" tablettát...ha korábban nem tisztelt és bámulta a nőket, most is folytatja...jót ne várj a jövőtől...

2014. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem is túl érzékeny vagy. Amúgy ez annyira ismerős. Én is mindenen kiakadtam az elején. Tudtam, hogy túlzás, de nem tudtam megállni. Nem jó kifogás az, hogy 'hát pasi...', de igaz. Szerintem Ők észre sem veszik. Az Ő gyermekét várod, nincs félnivalód. :) Másrészt viszont Én mondanám Neki, hogy mellőze ezt legalább mostanában. Neked és a babának sincs szüksége a stresszre emiatt.
2014. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"nehezedik":)
2014. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Pont ez az,ő észre sem veszi. Nem akar direkt megbántani. Néha ha rászólok csak pislog,azt sem tudja miről van szó...
2014. júl. 19. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!