Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom az agyamra megy! El fog...

Párom az agyamra megy! El fog múlni?

Figyelt kérdés
Első babával vagyok terhes.Persze már híztam is,a derekam szinte eltünt,stb.Nem is zavarna,tudom hogy ezzel jár a terhesség és tudom hogy változik a testem.DE!Párom eddig is megnézte a nőket bármerre mentünk.Mostmár olyan szinten zavar,hogy legszivesebben kiadnám az útját!Engem az is zavar,ha olyan pasi néz meg,aki mellett ott tipeg a párja,mert ez bunkóság!Nem szeretek már menni vele sehová!Ha arról beszél,hogy majd megyünk a picivel nyaralni,azon kattog az agyam,hogy ott is majd arról szól a napunk,hogy ő más nőket nézeget.Eddig is zavart hogy ezt csinálja,de most nem bírom elviselni!Mit tegyek?
2014. júl. 19. 07:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy látványosan megnéztem a férfiakat, persze hogy nagyon rosszul esett neki, azóta tiszteletben tartja ezt a dolgot és amikor vele vagyok nem bámul. Engem is baromira zavart, pedig még terhes se voltam akkor.
2014. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Ezt valahogy en nem tudom lenyelni. Attol mert pasi nem kell bunko is legyen. En sem bamulom a pasikat. Abszolut nem zavar ha pl egy filmben szereplo csajra megjegyzi hogy bejon neki. De ne alazzon meg az utcan!
2014. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk,hogy nem vagyok hajlandó vele menni sehová.Nem fog jönni velem az ultrahangra se,engem ne idegesítsen feleslegesen!
2014. júl. 19. 09:41
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
MIlyen jó lesz ilyen légkörben felnőnie annak a gyereknek
2014. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

Az én párom is ilyen, megnézi a jó nőket. Példáúl tegnap is kint sétáltunk kézen fogva megnézett egy fiatal nőt ( csak a haja alja volt befestve ) én meg elkezdtem szórakozni rajta, hogy láttad mennyire lenőtt a haja? :D Persze viccből tudtam, hogy csak az alja festett..de bután néz ki... Utána jöttek férfiak autóval dudáltak, meg nagyon megnéztek akkor felkapta a fejét azt tudta volna nekik mondani a magáét.. Ekkor is viccesen megjegyeztem, hogy de Drágám örülj, hogy terhesen is kívánatos nő vagyok! :D


Nem az engem is zavar...ezért próbálok belőle viccet kihozni így könyebb elviselni és általában jól jönnek ki a viccek. :)

2014. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

14-es! Hidd el,a gyerekem nyugodt körülmények közt fog felnőni!Ha más nem apuci nélkül,de nekem mostmár csak Ő a fontos!

2014. júl. 20. 08:35
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es...az a baj, hogy már a terhesség alatt sincs nyugalom...már ez is számít...
2014. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!