Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak már? Megőrülök!

Mit csináljak már? Megőrülök!

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok.Már a 4. héttől kínoz az émelygés,de nem akárhogyan.Nem evés előtt émelygek,hanem evés után kb 1 órával kezdődik,és bármit eszek mindentől csak émelygek,hányingerem van,legszivesebben kikívánkozna minden.Már rendesen rettegek amikor érzem hogy éhes vagyok és ennem kellene,mert tudom,hogy utána mi lesz :( Még a közérzetem is rossz utána.Mit tegyek már?

A kisfiammal is anno émelyegtem meg hányingerem volt,de még is sokkal jobban viseltem,és tudtam mindent enni,mintha nem lett volna semmi bajom.De ez már az őrületbe kerget,és hol van még a 12. hét :/

Mit egyek,hogy jó legyen a gyomromnak?Kekszeket?Mert a rendes kajáktól ,,rosszul,, vagyok.


2014. júl. 19. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nalam is ez volt. Aztan rajottem hogyha kevesebbet eszem akkor nincs baj. Ezt probaltad mar? Tobbszor ettem es kevesebbet.
2014. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még egy pohár joghurt után is émelygek,hányingerem van..ma pl reggelire egy joghurtot ettem,meg lb 5 db nápolyit,de most is mind itt van a torkomban és rossz tőle a gyomrom. :(

Nem tudok már lassan egyáltalán semmit megenni..van olyan pl hogy valamit megkívánok,jóízűen megeszem,aztán meg kiakar fordulni belőlem minden.Semmi nem tetszik ennek a babának komolyan :) Ennek kislánynak kell lennie,hogy semmi nem tetszik neki :D

2014. júl. 19. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok.Első gyereknél nem volt ennyire durva.

Annyi a különbség,ha 1-2falatnál többet eszek akkor ki is jön...Egy hétig enni sem tudtam.Dokim a Daedalon kupot javasolta,attól tuti elmulik a hányinger.

Első baba nekem is fiú :) A lányok úgy tűnik válogatósabbak :)

2014. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,neked a mostani babád kislány?
2014. júl. 19. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon hányós voltam, a 6.héttől a 13. hétig kb. A hányingerre B6-ot szedtem. Ha hánytam és kellett volna enni de nem kívántam,de hogy még is legyen valami a gyomromban ropit rágcsáltam ,többször keveset. Nekem ez segített meg a rengeteg folyadék.Persze ez mindenkinél más,hogy kinek mi segít,ez az én tapasztalatom. Próbáld meg esetleg a ropit,meg a B6-ot. Abból napi 3X1-et lehet bevenni maximum,ezt a nőgyógyászom mondta és nem lett belőle gond ,hogy így szedtem. Ki kell "kisérletezni,akármilyen nehéz is,hogy mi lenne jó a gyomrodnak,de ha nem bírsz enni akkor legalább a sok folyadékot próbáld meg.Kitartás ,remélem jobban leszel! :) 19.hetes kismama :)
2014. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Béres B6 vitamin [link]


Salvus víz, nekem ezek segítettek.

2014. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Patikában lehet kapni Salvus vizet, nem a legolcsóbb, de nekem segített, esetleg egy próbát megérhet neked is.

Kitartás!

2014. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok még nem tudom hogy lány e de remélem ;)
2014. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!