Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok. Elvileg...

4 hetes terhes vagyok. Elvileg ma kéne megjönnie, és barnás folyásom van. Picit fáj a hasam. Orvosnál még nem jártam?

Figyelt kérdés
Kell aggódnom?
2014. júl. 19. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy terhes vagy, ha még ki sem maradt a vérzésed?
2014. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha terhes vagy, akkor Nem kéne megjönnie.

Egyébként pedig ha eredetileg ma jönne meg akkor az a legnagyobb jóindulattal is csak 2 hetes terhesség.

2014. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha barnás folyásod van, akkor lehet hogy meg fog jönni, akkor viszont nem vagy terhes. :(
2014. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most terhes vagy,mert pozi lett a teszted,vagy csak mára nem várod?!Nem mindegy ám!

Ha nincs pozitív teszted,akkor az is lehet,hogy csak szimplán azért fáj a hasad,mert meg fog jönni.

2014. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy érthető, hamár tudom, hogy terhes vagyok, csináltam tesztet.
2014. júl. 19. 12:37
 6/9 gabszem ***** válasza:
a nemvárt napján már 4 hetes terhességről beszélünk, ugyanis a terhességet az utolsó vérzés első napjától számolják. Mért kell lehurrogni a kérdezőt ha nem is értesz hozzá??? nekem egyébként ugyanez volt most a másodiknál. aznap mikor nem vártam volt egy kis barnázás és a hasam is fájdogált napokig. az első terhességemnél az első 3 hónapban végig sokat fájdogált a hasam. most vagyok 26 hkm.
2014. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdező jól írta, elvileg 4 hetes terhes.

Ha tovább jelentkezik ez a folyás menj el orvoshoz, nem ártana egy kis progi pótlás.

Szorítok hogy minden rendbe legyen!

2014. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én sem várom mára. Nem is jött meg eddig, de barnázok egy picit.(máskor 4-5 napig szoktam előtte,most nem nagyon volt semmi)Tegnap csináltam tesztet de délután.az negatív volt.hát bizakodó vagyok én is.
2014. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, a második baba lesz. Ma eddig semmi nincsen hála. A dokim sajna szabin van a jövőhéten.
2014. júl. 20. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!