Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, eddig nem...

37 hetes vagyok, eddig nem nagyon voltak hangulatingadozásaim, de egy ideje szó szerint MINDENEN képes vagyok sírva fakadni. Más is volt így? Vagy megbolondultam? .

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném nyugodtan és boldogan tölteni az utolsó heteket, de komolyan olyan vagyok mint egy idegbeteg.

Remélem a babánknak nem ártok vele.... Hasonló tapasztalat? Mit csináltatok ellene?


2014. júl. 19. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A babának egész biztos nem ártasz, emiatt ne idegeskedj.


Valószínü, hogy nemcsak a terhesség, hanem a meleg is megvisel.


Próbálj lazítani, naponta többször öblitsd le magad egész röviden hüvös vízzel, figyelj az elegendö folyadékra, csak könnyü ételeket egyél. Próbálj reggel-este - amikor nincs olyan höség - kicsit sétálni, vagy amihez kedved van. Pihend ki magad - nem KELL semmit megcsinálni, minden várhat pár órág vagy pár napot -, kényelmesre rendezd be a napjaidat. Ha meglesz a baba, akkor úgysem lesz eleinte elég idöd kipihenni magad, gyüjts elöre magadba energiát.


Kellemes babavárást és könnyü szülést.

2014. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj, hat ez nekem is megvolt. Mar egy reklámok is elbőgtem magam. Ne aggódj, el fog múlni,
2014. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!