Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megbolondultam. A férjemet...

Megbolondultam. A férjemet hibáztatom pedig nem kellene?!

Figyelt kérdés

Tudom nem az a kategória de gondoltam itt jobban megértenek.Egy hete vetéltem el sajnos.Két éve szerettem volna babát de a férjem mondta,hogy várjunk még vele pedig már akkor is együtt voltunk 2éve.Most jött el az idő,hogy próbálkozzunk de elment.

Most őt hibáztatom mert amikor én szerettem volna nem volt semmi gondom az egészségemmel most van.

El is ment a baba és most ezért őt okolom.Nyugtassatok meg valahogy,nem akarom bántani.


2014. jún. 27. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Mi a gond az egészségeddel? Mióta tudod?


Megjegyzem lehet 2 éve se jött volna össze, mert most tudod mi a betegséged, és lehet akkor még nem tudtad, csak tapogatóztál volna, hogy mi miért történt.


Az én történetem. A lányom születése előtt derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, doki szerint kizárt, hogy terhes legyek. Kaptam gyógyszert, pár hónappal később terhes lettem.

Fiam előtt kb. 2 évvel tudtam meg, hogy IR-es vagyok, ha babát szeretnék, előtte gyógyszert kell szednem. Tudtam, készültem rá, szedtem, plusz egyéb gondom is volt, amit beállítottunk és hamar összejött a baba. Az IR miatt nekem hamarabb kellett a terheléses vércukor (csak a belgyógyász asszisztens szólt róla, doki nem), így hamarabb derült ki, hogy gáz van.


Egyszóval foglalkozz az egészségeddel, hozd helyre a dolgaidat és ne a férjedet hibáztasd!


Sajnálom, hogy elvesztetted a babát, de légy erős és koncentrálj a célra.

2014. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Igazságtalan vagy, és ezt te is tudod. És már ne haragudj, de ha mindenáron bűnbakot keresel, ki a beteg? Tegyél a betegséged ellen (bár meglepne, ha 2 éve nem lett volna, csak most, szerintem csak most tudtad meg), és ne okolj ártatlan embereket azért, mert nem tudtál kihordani egy gyereket. Sajnálatos dolog ez, én is átéltem, de nem vagyok olyan álszent, hogy másra kenjem a felelősséget. Az én testemnek kellene a toppon lennie, nem másnak!
2014. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Hogyan nyugtassunk meg?

Mert most legjobb úton vagy, hogy majd férjed se legyen.

2014. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves kettes elmondom,hogy 2 éve tuti nem volt bajom ebben biztos lehetsz.

Amúgy meg állíts már be hibásnak azért mert most az vagyok.

Orvosi papírom van róla,hogy akkor nem volt ez ami most van erről ennyit.


Kedves hármas,nem a te férjedről beszéljünk lehet a tied úgy reagálna rá,hogy elhagy de az enyém nem.Ő is azon az állásponton van ha 2 éve amikor akartam elkezdjünk nem biztos,hogy így jártunk volna szóval te csak kotorász a te házad tájékán.


Tudom,hogy nem kellene hibáztatom őt le is írtam és nem támadásokat vártam itt hanem hogy valamilyen szinten megnyugtassam magam és ne boruljak ki teljesen.

De ti itt még élvezitek is ha az emberbe még egyet belerúgtattok.Köszi szépen.Mondjuk ez a színvonal itt nem is tudom mit vártam.Na köszönöm többet nem szólok ehhez hozzá,lehet pocskondiázni tovább a jelenlétemen kívül!

2014. jún. 27. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Szia,sajnálom,ami veletek történt! Azt írod,a férjed nem neheztel rád,és ő is azt mondta,hogy talán 2 éve nem ez történt volna. Akkor talán le tudnátok ülni átbeszélni ezt,az érzéseiteket ezzel kapcsolatban. Persze úgy,hogy próbálsz nyugodt maradni és úgy elmondani neki,hogy mit érzel most. Aztán pedig az ő támogatásával tenni valamit az egészséged érdekében,hogy a következő baba veletek maradjon. Nagy próbatétel lehet ez a kapcsolatotokban,de ha figyeltek egymásra,akkor meg tudjátok oldani.Minden jót nektek!
2014. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Micsoda egy hisztériás h**** vagy te.

Nehogy mégis egyedül maradj, mert ez a viselkedés kiakasztó.

Senkit nem érdekel ha nem jössz ide többet, veszekedj inkább a férjeddel és hibáztasd.

2014. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

A 2-es valaszolonak azt uzenem, h nem csak a no testenek kell rendben lennie. Ezek szerint, ha Te gyereket akarsz, akkor eleg, ha Te vagy makk egeszseges, a palid lehet dohanyos, beteges, iszakos vagy akar drogos is??!! Gratulalok a felfogasodhoz!! Igazi "nagytudasu" no lehetsz!


Kedves Kerdezo! Sajnalom en is, ami tortent veletek. En azt tanacsolom, h ne ragodjatok azon, ami elmult. Sajnos az idot nem lehet visszaforgatni. Kar olyanert okolni a parodat igy utolag, amin mar nem lehet valtoztatni, plane akkor, ha o is belatja, h akkor kellett volna probalkozni, amikor Te szerettel volna babat.


Oszinten remelem, h a betegseged nem komoly, hamar rendbe fogsz jonni es akkor tudtok megint probalkozni babaval. Kitartast Neked!

2014. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg mennyi undorító rosszindulatú némber jár ide. Ti csak azt élvezitek,ha előadjátok az okoskodó dumátokat,hogy ti milyen fasza kemény csajok vagytok. Ti vagytok rosszul összerakva,ha nektek egy vetélés semmiség,s lazán túllépnétek rajta.
2014. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Legalább kiadtad a feszültség egy részét. Jobb, ha minket utálsz, mint ha a saját férjed. Egészségedre!
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt inkább az a kérdés, hogy szereted-e a férjedet, vagy csak papírod van róla. Ha szeretitek egymást, átmentek ezen is, tudod: jóban-rosszban, egészségben-betegségben ... Fölösleges olyanért hibáztatni bárkit is, amit már nem lehet visszacsinálni.


Sajnos én is átestem ezen, 2-szer. Nagyon fontos dolgot tanultam a meg nem született gyermekeimtől: jobban oda kell figyelnem magamra. A vőlegényem is tudja most már, hogy jobban oda kell figyelnie rám. A veszteség az eddiginél is közelebb hozott minket egymáshoz.

2014. jún. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!