Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetes kismamik, hogy...

16-17 hetes kismamik, hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget? Mozgolódik már a babátok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 15:45
 1/6 panka29 ***** válasza:
Jól vagyok! sok folyadékot meg gyümölcsöt eszem, főleg dinnyét! Sajnos még nem érzem mozgolódni, néhányszor csak azt hittem hogy mozog! És te hogy vagy? 16khm
2014. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

3napja migrenem van,sajna front :(

A hasam a heten kezdezt el noni,nem tudom,hogy erzem e a babat.. sztem csak a beleim mozognak,majd kiderul :) te hogy vagy?

17+4 hkm

2014. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fejfájás az nálam is állandó sajnos már napok óta, és nem igazán bírom ezt a meleget.A pocakom növöget, de szerintem még idegen ember csak azt hiszi kicsit meghíztam :) Mozgást sajnos még nem érzek, apró bugyborékolást nagyon ritkán már hetek óta, de konkrét mozgást nem. Pedig már nagyon várom :) Azt tudjátok már, hogy kisfiú vagy kislány?
2014. júl. 21. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elég nehezen bírom a meleget, keményedek is sokat.

14 hetesen már éreztem mocizást viszont nekem a második babám lesz és kisfiú. December 22 re vagyok kiìrva.

Elég sokat ég a gyomrom, alig tudok enni, eddig 1kg-ot híztam.

2014. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mienk elvileg kislany,kiderul majd 2het mulva :)

17hetes

2014. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hétben vagyok. A meleget nehezen viselem, a lenge vékony öltözet, a sok sok folyadék, és a ventilátor nyújt némi segítséget :) Nekem mozog a babám,a 16.héten kezdtem el érezni ,aztán hol többször egy nap,hol kevesebbszer de jelentkezett :) Elvileg kisfiú lesz :)
2014. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!