Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti mozogtok, tornázt...

Kismamák, ti mozogtok, tornáztok valamit?

Figyelt kérdés

Elég sokat kell pihennem, így sokat fáj a hátam (nem mozgok eleget).

Gumikötéllel szoktam tornázni. Mást eddig mást nem mertem. Ti mit csináltok?


2014. júl. 20. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

kismama tornát csináltam. kb 20 éves video. nagyon jo volt. nem sok megerőltető dologgal, de ami nem esett jol azt nem csináltam

bár nekem nem kellett pihenni

4 hos baba anyukája

2014. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy haematoma miatt nem szabadott tornazni, fekudnom kellett. Most eltunt a haematoma de meg kimelnem kell magam. Viszont ha a tovabbiakban minden ok lesz, akkor tervezek kismamatornát.
2014. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Rubint réka kismamatorna
2014. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerékpároztam, úsztam, kirándultam és naponta sokat gyalogoltam.

Nekem szerencsére nem volt problémám terhesség alatt, csinálhattam bármit.

2014. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap sétáltam kb. 8 km-t a munkám miatt. Emellett mindennap tornáztam 1 órát. Ebből kb 40 perc kismama torna volt és 20 perc gatizom és medenceizom torna volt. Ez utóbbit gyógytornász állította össze elég speciális okból. Miért kell pihennek sokat? Ha orvos.javasolta, akkor mindenképp kérd ki a véleményét mielőtt bárminek is neki állsz tornázni.
2014. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szoktam és nagyon jól esik.

Linkelek Neked, ezek nagyon jók. Az első kifejezetten vérkeringést serkentő. Érzed hogy mozogsz, de nem annyira nehéz. Bár először Én nem bírtam végig csinálni...

https://www.youtube.com/results?search_query=kismama+torna

A másik Rubint Réka 5 perces tornái. Ezeket is szeretem, jól megmozgat. Bár a fekvőseket kihagyom, nekem állva kényelmesebb. Ebből olyan 4-et szoktam megcsinálni Belényi Bea után.

https://www.youtube.com/watch?v=oQW5n6wzr8w&list=PL6yP0t1HMm..

Remélem tudtam segíteni. :) Ja Én kb. csak a 15 héttől tornázom, most 23 hetes vagyok. Először nagyon kevés ment. :)

2014. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, az orvosoddal először egyeztess! :)
2014. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2014. júl. 20. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Rubint Réka kismama dvdjére tornázom, meg heti 3szor jógázni járok. Bár én világéletemben mindig tornáztam.


39+6hkm

2014. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!