Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol fajhat a jobboldali...

Mitol fajhat a jobboldali petefeszkem mikozben 3napos keses van a menstruacioban?

Figyelt kérdés

Soha nem szokott kesni, inkabb az jellemzo hogy 4,5nappal hamarabb jon meg. Ma elkezdett erosen fajnia az egyik petefeszkem, ez kisugarzik a labamra is.

Terhes legyek kicsi az eselye, mert ovszerrel vedekeztunk, de csinaltam tegnap este egy tesztet is, ami negativ lett.

Ami meg emlitesre melto van egy gyenge vilagos sarga folyasom.

Volt mar igy valaki?


2014. júl. 20. 22:20
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ciszta okozhat ilyet vagy felfazas?
2014. júl. 20. 22:22
 2/35 anonim ***** válasza:
Nekem cisztánál volt ilyen, bár akkor olyan erős volt a fájdalom, hogy mozdulni sem bírtam. (Igaz, a ciszta is elég nagy volt.)
2014. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
De bármi is legyen, orvos mielőbb. Inkább ott derüljön ki, hogy nincs semmi baj!
2014. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo megirnad, hogy kezeltek a cisztad?

Sajnos en is egyre kevesbe tudok jarni, nem gorcsol csak folyamatosan faj.

Koszonom ha irnatok!

Elegge megvagyok ijjedve mi lehet.

2014. júl. 20. 22:27
 5/35 A kérdező kommentje:
es mennyi ido utan jott meg a menstruaciod?
2014. júl. 20. 22:30
 6/35 anonim ***** válasza:
#1, vagyok, én is eléggé megijedtem, kétnapos fájdalom után először sebészetre kerültem, mert nem nőgyógyászhoz mentem első körben, nem is gyanakodtam cisztára. A sebészeten vakbélgyanúval csináltak ultrahangot, akkor derült ki a ciszta (9x6 cm volt), átküldtek nőgyógyra, de egyik napról a másikra (pokoli szerencsével, elismerem) a sok nyomkodás meg vizsgálat során valahogy megbirizgálták, és összement 5 centisre, majd kisebbre. Ha ez nem történt volna meg, műtöttek volna laparoszkópiával. 5 centinél nagyobb cisztát mindenképp műtenek. Drukkolok, hogy ne legyen baj, de mindenképp lásson orvos, inkább derüljön ki, hogy semmi nem történt! :)
2014. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Még mindig én :) Miután összement, még aznap délután megjött, utána minden rendben volt már.
2014. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Kedves vagy es koszonom, hogy irtal.

Szerintem valami gond lehet, mert meg igy nem voltam, foleg hogy egyertelmuen csak az egyik petefeszkem faj es nem jott meg.

2014. júl. 20. 22:36
 9/35 anonim ***** válasza:
Nekem egy idő után már egész alhasra kiterjedt a fájdalom, aztán le a lábaim felé, de ugye én két napig otthon gyötörtem magam. Nekem is jobb petefészek volt, azon a részen érezhetően erősebb volt a fájdalom. Próbálj meg egy kis nospát, ha van otthon, az kicsit segített, de tényleg menj orvoshoz mindenképp! Remélem, minden rendben lesz veled! :)
2014. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
holnap megyek orvoshoz. A vizsgalat mennyire fajt, ha fajdalmaid vannak? Paracetamolt vettem be, ha netalan terhes lennek az nem veszelyes allitolag. De kizartnak tartom. Mert nekem a teszt egybol kimutatta a kislanyomat is, amint elmaradt a ciklus.
2014. júl. 20. 22:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!