Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetes kismamik, ti sem...

16-17 hetes kismamik, ti sem éreztek semmit? Mikor mentek uh-ra?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 16 hetes és nem nagyon érzem terhesnek magam. Még nem érzem a mocorgást, tüneteim se nagyon vannak màr. A pocim nagyobb màr egy picit, meg 1-1 hirtelen mozdulatnál érzek egy kis szurkálást, de ennyi. Holnapra kértem egy uh időpontot.

2014. júl. 23. 11:40
 1/5 Margit84 ***** válasza:
Szia! Én jelenleg 16+2 hetes vagyok. Én sem érzek mocorgást (mindenki azt mondja, hogy majd csak később lesz) és a rosszulléteken is túl vagyok. Ami maradt, hogy nagyon sokat kell mennem pisilni. És néha szurkál a hasam (főleg tegnap este óta - hallottam csomó mindent az itteni szülészetről, és totál kiakadtam rajta, és ettől nyugtalanul is aludtam - magnéziumot vettem be.) Ma már kezdek megnyugodni, úgyhogy ez is kicsit múlik.. .tudom, hogy az idegeskedés nem tesz jót :) Szerintem ne idegeskedj, nincs gond.
2014. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. En ma vagyok 16+4 hetes. Igazabol az elmult egy honapban semmut nem ereztem minden tunetem megszunt. A heten ket nap egesz nap szurkalt a hasam nem tudom mitol. Meg is ijedtem mert mostanaban nem volt ilyen. Mocorgast ereztem az elmult ket hetben de miota volt a szurkalas azota nem. Ma megyek uh-ra remelem minden rendben lesz. Van feher folyasom is amire azt olvastam hogy termeszetes, de most mintha az is tobb lenbe. Neked van?
2014. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 panka29 ***** válasza:
Sziasztok!Én tegnap voltam ultrahangon, megvizsgált a doki! Szerencsére minden rendben zárt a méhszáj! mocorgott a picurka az ultrahang közben!Sajnos nem érzem mozogni pedig egy párszor azt gondoltam! Majd 20. hetesen megyek 4D.-re hogy megtudjuk a baba nemét, meg hogy biztos legyen hogy minden oké!Annyit mondott még a doki hogy nem kell szedjek gyógyszert!Jó babavárást!
2014. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Rn ugyan igy voltam a 14-17ig hetig.. nem ereztem semmit,csak neha nyilalt,fajt a pocim. El is mentem a dokimhoz a 15.heten,amikor megvizsgalt,semmi baja nem volt,csak kicsi ezert nem erzed. Sok a viz korulotte :)

Most vagyok a 18. hetben es egy ket napja erzek furcsa kaparaszast,es bokdosest. A pocim is par napja kezdett el noni,es kemenyebb lenni(feszesebb) ,mint a szep terhes pocik. Ez az idoszak errol szol. Elmulik a rosszullet,jo a kozerzeted,no a povid,es megerzed az elso mozgasokat. 20.hetig mindenkepp erezni fogod.

18hkm :)

2014. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ma vagyok 16+2 hetes, mint az első válaszoló.

Nekem második babám, a 14 héten egy délután órákon keresztül éreztem a mozgását(lehet a köldökzsinórt rángatta) utána egy hétig szinte semmi.Majd megint a 15 héten is durván éreztem. Sőt, a köldöknél láttuk is ahogy mozog.

Az első babámnál a 18. hét előtt pár nappal éreztem meg a mozgását.

Én uh-on a 12. héten láttam utoljára és csak a 18-on fogom újra.:( A pocim elég nagy, tünetek már rég nincsenek.

2014. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!