Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamik hogy...

Októberre kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014.okt.17.re vagyok kiirva.most megyek cukorra 4ik baba.Ti hogy vagytok?mitek lesz és mikor tudtátok meg?Mi kecsón 4dn voltunk ott kislányt mondtak 3fiam van otthon :) Mirella lesz a neve de már most izgulok a 32hetes uh miatt nehogy kukacot növesszen :)
2014. júl. 7. 14:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem a vérhigitó injekciot is és betaloc zok-ot is szedek söt köldöksérvem van :( elég sok midnen összejött igy a 4ik gyerköcnél.sajna igy 3 melett elég nehezen birom,de alig várom már hogy lássam a kistündérkét.
2014. júl. 7. 14:39
 2/18 anonim ***** válasza:

Igaz, egy hónappal későbbre vagyok kiírva, viszont kecskeméti vagyok. :)

Nekem már a 12. héten megmondta, hogy fiú, a 18. heti ultrahangon meg a képünkbe is tolta a kukacot, még fotót is kaptunk róla. :) Eredetileg kislányt szerettünk volna, de már nagyon örülök, hogy fiú. Az apja meg naná, hogy dagad a büszkeségtől.

Egyelőre nagyon jól vagyok, szinte nincs is tünetem, de a 18. hétig hánytam. :( A hányások elmaradnak, de a húsundor továbbra is megvan, próbálom mással ellensúlyozni.

Mirella nagyon szép név!

2014. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sziiiiia!


Szintén október 17! :) Mi valentin napkor tudtuk meg, ráadásul nem terveztük mert a kisfiúnk még eléggé kicsi, most 15 hónapos. Kislányunk lesz ha a következő uh-ra nem növeszt fütyit (ahogy te is írtad). Linettnek fogjuk hívni. A 18. héten tudtuk meg hogy kislány lesz.

Én ezt a terhességet nagyon rosszul viselem, az első 14 hét hányingerrel-émelygéssel teli volt, azóta ezek elmúltak de állandóan fáj valamim, nappal fáradt vagyok, este meg nem tudok elaludni. Állandóan ver a víz, ebben a melegben majd meg döglök. :)

A kisfiammal semmi bajom nem volt.

4. baba? Ez igen. :) Terveztétek? Nagy lehet az öröm 3 fiú után. :)

2014. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia. Október végére várom a 3. Babámat. Van 2 fiam. Most viszont kislányt mondtak a 16-20 dik héten is. Hát majd meglátjuk. Ha így marad akkor Noémi lesz. A második fiamnál is ez volt a lány név. A terhességgel minden rendben. Igaz eddig se volt nagy étvágyam de ebbe a melegbe meg szinte semmi. A dinnye az ami most megy.
2014. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jaj de örülök hogy nem vagyok egyedül.nem nem lett tervezve nagy meglepetés volt mert megszakittásal még védekeztünk is vagyis mi azt hittük hogy védekezünk :D aztán bizony volt vacila :D Hát nekem is van bajom rendesen.a dinnye amit ilyenkor nyomatok én is.de ö vele vagyok a leglustább :D a fiukkal nagyon birtam a kiképzést vele nem igazán :/ meg a kajálási szokás na az aztán egy történet.:D
2014. júl. 7. 15:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Én oktober vegere varom a 2. Babánkat(fiú) van már egy 3 éves lányunk. Mi a 13. Hettöl tudjuk h fiú:) szuperül vagyok, jobban viselem mint az elsöt(ott a vegere toxemias is lettem:S) viszont ebben a melegben durvan vizesedik a labszaram:( a hasam már most akkora mint anno a 32. Heten:S eddig egy kiló plusznál járok.( tulsulyos is vagyok, szoval odafigyelek...) ti mennyi hizasnal jartok már?
2014. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát én plusz 10nél tartok :/ én még nem dagadok bár viszeres vagyok és szurom is magam minden nap.én nekem is elég nagy a hasam,bár midnegyikkel az volt :D
2014. júl. 7. 18:45
 8/18 anonim ***** válasza:
4- es vagyok. Én még nem sokat híztam. 3 kilót. De nem tudok nagyon enni. A gyümölcs ami megy minden mennyiségben. Vizesedni én sem vizesedek. A fiúknál nagyon vizes volt a lábam. Hátha a kislánynál nem lesz ilyen.
2014. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ti hol laktok? Vagy hol fogtok szülni.
2014. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Nekem a lanyommal is vizesedett anno a labam:)

En külföldön szülök, németben. Mi VBAC-ra készülünk(csaszar utani hüvelyi szülés). Itt tamogatjak mig otthon Nyiregyen ahol az elözöleg szültem, ott progicsaszaroznanak...:S

2014. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!