Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek azért hogy ne...

Mit tehetek azért hogy ne forduljon elő többet baktérium és nitrit a vizeletembe? Van erre valami vitamin vagy tea ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, másodszorra vagyok nagyon beteg, erős vesetájéki fájdalom és hasonlók. Az első ilyennél is kaptam antibiotikumot most ugyan azt a fajtát kaptam mint először, ez szépen kitisztít és elmúlik a fájdalom, de semmi garancia rá hogy nem jön ki újra :( Tehetek bármit hogy megelőzzem ezeket? Köszönöm!
2014. júl. 24. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendszeres vizeletürítés, sok folyadék, az intim részek tisztán tartása.

Húgyúti fertőzések megelőzésre használható a kellemes ízű vörös áfonya. Népgyógyászati tapasztalatok és klinikai vizsgálatok is rámutatnak arra, hogy a vörös áfonya nyers vagy szárított bogyója, az abból készített préslé, vagy annak szárított pora egyaránt használható a húgyúti fertőzések fő okozója, az Escherichia coli baktérium ellen. A vörös áfonya hatóanyagai képesek meggátolni a baktérium húgyhólyagban, húgycsövön történő megtelepedését. Különösen az Amerikai Egyesült Államokban népszerű a vörös áfonya húgyúti védelmezőként történő használata.

2014. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!
2014. júl. 24. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónapos kúrát tarts a tőzegáfonyából, ne csak akkor szedd, amikor már baj van. Tabletta formájában is kapni.
2014. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!