Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hkm vagyok gyakran fáj a...

15 hkm vagyok gyakran fáj a fejem. Mitől lehet? Nektek mi szokott segíteni ilyenkor? Régen csak ritkán fájt .

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 21:48
 1/4 H.Orsolya ***** válasza:
Nem alacsony a vérnyomásod? Nekem is így telt az első időszakom, de sajnos nem segített semmi. Én nem mertem gyógyszert szedni, de szerintem beszélj az orvosoddal, mert van aki azt mondja, hogy az erős fejfájás jobban árt, mint a gyógyszer. De szerintem megoszlanak a vélemények.
2014. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sem tudtam, aztán rájöttem fáradtság!

teljesen máshogy érezni terhesen, mint azelőtt.(legalábbis nálam)

meg folyadékhiány is lehet

2014. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem fájt a fejem, de a 15. hét környékén olyn két napos migrén jött rám, hogy a falat kapartam.

Felhívtam az orvost, hogy vagy ő mond gyógyszert, vagy beveszem amit találok. Mondta, hogy Algopyrint nyugodtan szedhetek terhesség alatt. Attól mintha elvágták volna.

Szóval ibuprofen hatóanyagú gyógyszert nyugodtan vegyél be.

2014. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H.Orsolya ***** válasza:
magnéziumhiány is okozhatja.
2014. júl. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!