Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és 17...

9 hetes terhes vagyok és 17 éves. Voltam tegnap nőgyógyásznál. Valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az orvos aszisztense eléggé megalázóan viselkedett velem :( Jó most lehet részben igaza volt..de sírva jöttem ki a kórházból... De én nem csak úgy összeszedtem ezt a kicsit hanem véletlen terhesség. A barátommal úgy döntöttünk hogy megtartjuk. A családom tudja, az Ő családja is tudja. Úgyhogy a gyerekvállalással nem lesz gond mert támogatnak!

Egyébként miskolcon az SZTK-ba voltam.

Valaki tudna nekem mondani egy nagyon kedves , nem megalázó nőgyógyászt? Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 26. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha fizetsz, bármelyik kezes bárány lesz ;-)
2014. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt tudom..sajnos mindegyik a pénzre megy..
2014. júl. 26. 10:37
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Mit mondott az asszisztens?
2014. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok helyi, így nem tudok ajánlani senkit.

Tanácsot viszont tudok adni.


Ha legközelebb nem egyedül mész, hanem elkísér mondjuk anyukád is, akkor az asszisztensnek sem lesz akkora szája, hidd el. Könnyű egy 17 évest lealázni, ha felnőtt is menne veled, biztos visszafogná magát.


Jó, hogy a család támogat, ez nagyon fontos. Viszont ne felejts el, hogy neked nem abból fog majd örökké állni az életed, hogy neveled. A lényeg, hogy ne hagyd abba a sulit. Levelezőn vagy magántanulóként fejezd be a középiskolát és levelezőn tanulj tovább, vagy tanulj nyelvet, amíg otthon vagy. A lényeg, hogy gyerekes anyukaként is versenyképes legyél majd a munkaerő piacon, mert most már lesz valaki, akiről neked kell majd gondoskodnod (a te döntések, hogy megtartod) és nem a szüleidnek. Sok sikert és sok örömöt a babához.

2014. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát inkább kérdezgetett de ilyen gusztustalan kényes hangnemmel, hogy Hány éves vagyok, Az anyukám hányéves, meg mondta hogy úristen..meg rázta a fejét...mintha valami utolsó lennék vagy nemtudom...de nekem ez nagyon rosszul esett..
2014. júl. 26. 11:04
 6/22 A kérdező kommentje:
4es kommentelő. Köszönöm a tanácsokat! :) Majd legközelebb jön velem anyukám is és a barátom is! :) a suli is meg lesz oldva! :)
2014. júl. 26. 11:09
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Ne foglalkozz vele! Ha már így alakult, legyél büszke magadra, hogy sokakkal ellentétben megtartottad a picit. Legyen sok örömöd benne!:)
2014. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem fogok foglalkozni az ilyen emberekkel!! Én nagyon örülök neki!! :) , hiába ilyen fiatalon ennek ellenére nem leszek gyilkos!! Mert aki elveteti szerintem az!! :(
2014. júl. 26. 11:24
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Én 18 voltam az elsőnél, és velem nem csak az asszisztens, de a doki is ilyen volt. Az a különbség, hogy se az én családom, se a páromé nem állt mellettünk, mindenáron abortuszt akartak. Nem bántam meg, most 8 éves, kitűnő tanuló, itthon sokat segít, és már egy tejbegrízt vagy rántottát is megcsinál.

Kitartás, és sok erőt, egészséget, boldogságot kívánok Nektek!

2014. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Én az elsőnél 20 éves voltam. Mikor mentem az első vizsgálatra a doki azt kérdezte meg akarja tartani? Hát le voltam döbbenve.
2014. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!