Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és 17...

9 hetes terhes vagyok és 17 éves. Voltam tegnap nőgyógyásznál. Valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az orvos aszisztense eléggé megalázóan viselkedett velem :( Jó most lehet részben igaza volt..de sírva jöttem ki a kórházból... De én nem csak úgy összeszedtem ezt a kicsit hanem véletlen terhesség. A barátommal úgy döntöttünk hogy megtartjuk. A családom tudja, az Ő családja is tudja. Úgyhogy a gyerekvállalással nem lesz gond mert támogatnak!

Egyébként miskolcon az SZTK-ba voltam.

Valaki tudna nekem mondani egy nagyon kedves , nem megalázó nőgyógyászt? Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 26. 10:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én 18évesen voltam ugyanebben a helyzetben. Az első sztk-s vizsgálat után megfogadtam, hogy soha többet nem jövök ide! A lányomat is magándokihoz viszem minden vizsgálatkor, mert ezek az sztk-s orvosok, asszisztensek azt hiszik mindent megtehetnek!
2014. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ilyenek..:/ Mondjuk Február elejére vagyok kiírva de akkor már betöltöm a 18at! :) de nagyon kíváncsi leszek hogy hogy fognak velem bánni :/
2014. júl. 26. 13:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia!Én is miskolci vagyok pontosabban mellette lakok :) Szerintem csak rossz napja volt,hidd el láttak ők már fiatalabb lányokat is akik terhesek voltak.Sok ilyen ember van :( Én a Semmelweisbe kezdtem járni 18 hétig aztán a Megyeibe.Mondjuk én 23 évesen szültem velem nem nagyon volt ilyen helyzet.Kitartást tényleg sok bunkó ember van és elhiszem,hogy rossz érzés,ahogy bánnak veled.Kitartást és könnyű szülést kívánok :)
2014. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát igen arra is lehet gondolni :) és köszönöm! :)
2014. júl. 26. 14:19
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha asszisztens volt veled bunkó, akkor minek akarsz orvost keresni. Az orvos a lényeg, az aszisztens meg úgy húzgálja a száját ahogy akarja.
2014. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát mert úgy látom jónak..sokkal jobban érezném magam..szerintem ha másik orvost választanák
2014. júl. 26. 17:43
 17/22 anonim ***** válasza:
Hmm másodikkal vagyok terhes, 26 évesen és megkérdezték, hogy meg akarom-e tutira tartani....Mondom mert? Neked kell fölnevelni...idióta...Na ezt lehagytam, de bocsi, szerintem akkor ugasson bele, ha ad pénzt a neveléshez, meg jön segíteni, addig meg kuss. Szerintem!
2014. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem orvost válassz nem asszisztenst.

Nem vagyok odavalósi, nem tudok Neked ennél többet mondani, illetve mégis. Az, hogy az édesanyád hány éves...nos ehhez semmi köze nincsen és meg is mondhatod neki, hogy ez olyan személyes adat amelyhez neki semmi köze. Csak olyat kérdezhet tőled amely Veled vagy a terhességeddel kapcsolatos.

Egyebekben sajnos azt kell hogy mondjam... nem korfüggő hogy kivel hogyan viselkednek. Én már 30 voltam mikor szültem és velem a legtöbb orvos nem bírt normális hangon beszélni...sajnos sokáig kórházlakó voltam, férjnél vagyok DRes diplomám van de és a körülményekhez képest abszolút normális voltam de nem sokat ért. Ez van... páncélnövesztés :-)

2014. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom melyik SZTK-ban voltál, de ne vedd fel. Én a diósgyőribe jártam és én hiába voltam 28 éves, és első babás, semmivel nem viselkedtek velem se különbül. Lekezelőek és bunkók voltak. Szóval ne vedd a szívedre. Ahogy egyre többet kellett menni, egyre kedvesebbek voltak. Azért azt tanácsolom, ha teheted fogadj dokit, mert sokkal könnyebb lesz a helyzeted. Sajnos ma ilyen világot élünk, hogy pénz beszél... Legalább annyi előnyöm volt, hogy nem kellett órákat várni és rendesen megvizsgált a doki mindig.


13 hetes babó anyukája

2014. júl. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Még eszembe jutott, hogy jobb ha felkészülsz, mert a terhességed során menni kellesz ultrahangra... na készülj fel, hogy ott aztán fogsz találkozni idiótákkal. Emlékszem mikor mentem mennyire lehangoló volt, ahogy bánnak az emberrel. Konkrétan a 18. heti uh-ról sírva mentem haza, mert úgy beszéltek velem. Az járjon a fejedben, hogy csak 9 hónap és nem számít semmi mert ott lesz a picur. Hidd el akkor ezek a dolgok már teljesen lényegtelenek lesznek! Kitartás! Ha kérdésed van bármivel kapcsolatban csak írj és szívesen segítek.

2014. júl. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!