Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi epepangásról lehet...

Terhességi epepangásról lehet szó?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, viszont 2011 óta epeútszűkületem van, ezt kezelik is rendszeresen. Egy elrontott epekő műtét miatt alakult ki. Napok óta egyre gyakrabban görcsöl felül a hasam, szoktak viszketni a tagjaim, de nem olyan gyakran és ott ahol görcsölni szokott kiütéses is egy kicsit. Lehet, hogy az epevezetékemmel nincs megint rendben minden? A babának lehet ettől baja? Csak szerdára van időpontom a kezelőorvosommal, a nőgyógyászom meg nem veszi fel a telefont. Köszi előre is a válaszokat!

2014. júl. 28. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A viszketés ismerős... de nekem a vége felé volt epepangásom.

Viszketés viszont mástól is lehet, sok viszketős kismamát láttam már, akinek nem volt mégsem epepangása.


Szerintem hívogasd a nődokit, előbb-utóbb fel kell vennie a telót, kivéve, ha szabadságon van... esetleg kérdezz rá ügyeleten, ha rossz érzésed van!

2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele köszönöm :) Fel kell keresnem a belgyógyászom, aki ezzel kezel. Kell labor meg uh. utána többet tudunk,de valszínű erről van szó.
2014. júl. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!